Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan hogy valaki megálmod...

Van olyan hogy valaki megálmodja a jövőt?

Figyelt kérdés
Valaki megálmodik valamit ,és megtörténik...most nem olyanra gondolok hogy holnap anyám vesz egy liter tejet,hanem pl:baleseteket.

2014. aug. 6. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel valójában idő nem létezik, így lehetséges a kérdésed tárgya. Másrészt pedig különböző lehetőségek léteznek, nem pedig bizonyosságok. Ezért lehet csalóka sokak számára, ha nem "történik" meg vele. Valahol viszont megtörténik, ez biztos. A létezés végtelen, állandóan 'növekszik'.
2014. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nincs.
2014. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Velem már kétszer történt ilyesmi, nem balesett volt, hanem új iskolatársak. Az egyiknél még azt is megálmodtam, hogy hol lakik, először nem akartam elhinni, mikor abba a házba ment be, azt hittem szórakozik (pedig nem is tudott senki az álmomról). Mind a két álmomban olyan dolgok történtek, amik a valóságban nem, de a lényegük megmaradt.
2014. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Napfonat ***** válasza:
Elképzelhető.
2014. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam, szóval tuti van.
2014. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 t_GaRami_a ***** válasza:

Én egyszer megálmodtam, hogy anyám két liter tejet vett.


Amúgy nem hiszem, de elvileg történt már ilyen.

2014. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Velem egyszer történt ilyen, még én is meglepődtem, hogy úristen ezt láttam álmomban. Vicces volt.
2014. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vannak akik ezt állítják, de hát tudjuk, hogy nem az ember a legszavahihetőbb élőlény.
2014. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én néha megálmodom,egyszer azt álmodtam hogy a gyengébbik matekcsoportba kerültem és a valóságban is igaz kb.2 vagy több hónap múlva vált valóra,de pont ugyanúgy történt ahogy megálmodtam.Persze addigra mire a valóságban átéltem addigra már elfelejtettem az álmot,és olyan lett volna mintha már átéltem volna,ezt hívják dezsávűnek(nemtudom hogy hogy kell leírni)
2014. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

18 évesen álmodtam egy házról és egy telekről. Most abban a házban lakok és az a kert tartozik hozzá. 1 hónapja vettem meg.


25 évesen azt álmodtam hogy elmentünk várost nézni.30 évesen elmentünk Bécsbe és (életemben először) és tudtam mi hol van. Felismertem a helyet. Azt is tudtam milyen üzletek lesznek a következő utcában. Barátaim meg voltak lepődve és nem hitték el hogy nem jártam még ott.

2014. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!