Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy az ember...

Létezhet olyan, hogy az ember megálmodja a jövőt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert már én is megálmodtam pár dolgot, ami bekövetkezett. Íme a történetem. 13 éves voltam és egyik pénteken, suli után kimentünk pár haverommal a parkba. A parkba állt egy nagy fa szobor. Aminek az oldala ki volt rohadva. Haverom beledobott egy égő cipőt, és fújt rá spray-t is. Az egyik haverommal rögtön elhúztunk onnan, és haza fele hallottam ahogy a tűzoltók szirénáznak. Nagyon durva volt. Pár héttel később megjelent nálam egy rendőr, aki azt mondta meséljem el mi történt. Elmondtam neki, azt felelte be kell mennem majd a rendőrségre. Na szóval ezt meg álmodtam. NEM ÉRDEKEL hogy hisztek nekem e vagy nem de megálmodtam. Na szóval létezik olyan hogy valaki megálmodja a jövőt? Ja, és nem csak egyszer álmodtam ilyet, és mindig amit álmodok egy hónappal az után következik be vagy kettő hónap.

2012. júl. 18. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is előfordult már, többször is. :)

2012. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az USA-ban ha jól emlékszem, hogy ott, de van. Sokat segít katonaságnak, terroristák elhárításában.
2012. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül :)
2012. júl. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!