Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok? Nagy baj...

Rossz ember vagyok? Nagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Mostanában gyötör a lelkiismeret furdalás, mindazért amit már kb. egy éve művelek. Tulajdonképpen minden egy ártatlannak tűnő kis csetelésből indult. Nem szoktam interneten ismerkedni, és szándékomban nem állt találkozókat megbeszélni. Így indult az én "netes kapcsolatom" is. Semmit nem szerettem volna túlbonyolítani, elültetni a bogarat az embereknek a fülében. Nem is bizonygattam őket a találkozásról, nem is ígértem nekik semmit. Egyszerűen csak beszélgetni szerettem volna velük. Mivel eléggé óvatos vagyok, nem akaródzott ki adni a teljes személyi azonosságomat, ezért próbáltam minél jobban ezeket is elrejteni:lakhely,kor, név. Azonban megismertem valakit, akik egészen sikerült a szívembe zárnom. Mondhatni, nagyon megkedveltem. Még az elején ő sem vette komolyan, viszont érzem, hogy mára ez az érzés kezd kölcsönös lenni. Amit elindítottam a beszélgetésünk kezdetén, azt most folytatom és minden egyes hazugság ebből adódóan egymásra halmozódik. Rettenetesen bánom már, hogy nem úgy indítottam, ahogy azt kellett volna egy normális emberi kapcsolat kialakításához. Azóta szeretne találkozni velem, én emiatt tartózkodom, mert nem szeretném, hogy csalódjon bennem. Elmondani sem merem neten keresztül neki, mert elveszíteni csakúgy nem akarom. Gondolkoztam, hogy talán a találkozón kivesézek neki mindent, de az talán még rosszabbul hatna rá. Mit tehetnék, hogy ne haragudjon meg? 18/L

2012. júl. 17. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem így is úgy is megharagudna.Én a helyedben a találkozón mondanám el neki,mert lehet hogy ha cseten mondod el nem is akar majd találkozni veled.Remélem jól alakul.
2012. júl. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi szivi de 18 évesen neten ismerkedni?

Honnan tudod hogy a másik ember nem hazudik neked?Valaki annyi mindenre képes csak hogy megdugjon valakit azt kész.

ha gondolod találkozz az emberrel és személyesen mond meg neki az igazságot,ha kedvel akkor úgysem kell semmi rossz dologtól tartanod!

Netes kapcsolattól ne várj sokat mert más lehet a valóságban!!!És olyan helyre beszélj meg talit ahol sok ember van(legyen szemtanú) :)

2012. júl. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek első és második válaszoló. Nekem sem volt célom 18 évesen neten ismerkedni, sem találkozgatni, de ezt említettem a kérdésben. Egyszerű kis időtöltésnek szántam az egészet,ezért sem gondoltam komolyan az elején. Csak időközben sikerült sajnos mélyebben elmerülnöm benne -.- Én is úgy gondolom, hogy valami tömegben kéne találkozni, nehogy valami baj legyen...
2012. júl. 17. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is egyetértek a második hozzászólóval, hogy ne légy olyan biztos abban, hogy neked nem hazudott az akivel csetelsz. Én is voltam 1x olyan helyzetben mint te. Én is csak szórakozásból kezdtem el beszélgetni emberekkel és hogy izgibb legyen mindenféle történetek találtam ki magamról, amik nem is voltak igazak. Én is összeakadtam egy olyan emberrel, akit nagyon megkedveltem és viszont. Ezért elszégyelltem magam, amiért sokáig csak becsaptam és ő igazából nem is az igazi valómat ismeri, de attól is féltem hogy ha megtudja az igazat elveszítem. Szóval hallgattam, de hamarosan pár barátjának köszönhetően kiderült, hogy ő ugyanazt csinálta velem mint én vele: kitalált dolgokat, hazudott magáról. Csalódás volt, de igazából nem tudtam dühös lenni mert én is elkövettem ugyanazt...és szerintem ő is sejtett valamit, mert bár soha nem beszéltünk erről nyíltan, ezek után valahogy elsikkadt a kapcsolat.


Mindenesetre én a helyedben tuti nem élőben közölném ezt, hanem neten keresztül. Élőben sokkal cikibb lenne ez a szitu. Ha nagyon dühös lenne, akkor max nem beszélsz vele többet. De szerintem ha megírod azt amit az előbb is írtál: hogy kezdetben te ezt nem gondoltad komolyan ezért volt hogy kitalált dolgokkal szórakoztál, de közben megváltoztak a hozzá fűzött érzéseid, ezért szeretnéd tisztázni a helyzetet. Ha kedves ember, ezt meg fogja érteni.

2012. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!