Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szisztok! Most ébredtem fel....

Szisztok! Most ébredtem fel. És volt egy álmom a már sajnos nem élő nagypapámról. MI LEHETETT EZ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megölelt többször is. és mondta, hogy vele minden rendben ne aggódjunk érte. Meg, hogy szeret minket és, hogy mondjam meg anyuéknak, hogy puszilja! És ilyen, hogy ő álmon keresztül eljön félévente csak 1x lehet. +fiatalabb is volt. A haja barna a bajsza szintén. ) MI LEHETETT EZ?Szerintetek ő akart üzenni vagy csak egy álom?

Nekem annyira jólesett ,hogy sìrva ébredtem fel. :'))



#nagypapa #álmon #üzent.
2014. júl. 17. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen eljött hozzád beszélni veled és üzenetet átadni a családnak.Nyugodj meg jó helyen van ne aggódj érte.Gondolom sokat agyaltál ezen mi van vele.
2014. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is volt egy ilyen hasonló álma, ami nagyon valóságszerű volt. Valószínű eljött hozzád beszélni.:)
2014. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyant is mondott,hogy milyen igazságtalan az élet.

Hogy ő csak aludni akart erre soha többé nem kellhetett fel. :c

2014. júl. 17. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én rengeteget gondolok a dédimre, több, mint 20 éve halt meg. Ennek ellenére nem álmodom vele, de nem rég pl. megtaláltam a szüleimnél a bukszáját, amiben benne volt a jogsija és néhány fénykép családtagokról, hát nagyon örültem neki. :)
2014. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!