Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi, hányan...

Arra vagyok kíváncsi, hányan vannak még a helyemben, akinek valamelyik szülője szívből utálja a párját? Sajnos az enyémet apám ki nem állhatja.

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 06:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyémet anyám, pedig még nem is találkoztak. A munkája miatt ítéli el (nem strici, gigolo meg ilyesmi).
2014. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az utálat túlzás, de nehezen békéltek meg vele. Volt pár oltári vita. Nálatok mi az oka az ellenségeskedésnek?

26N

2014. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szemébe nem mondja ki, csak nekem mondja sokszor amikor nincs velem a párom, hogy még tanul nem keres nem csinál semmit túl fiatal még a komoly életre. 10 évvel fiatalabb a párom és még egy évet tanul főiskolán de az apám szemében a tanulás az semminek számít. Meg az is baj hogy alacsonyabb, az is hogy szeplős szóval minden téren baja van vele.
2014. máj. 6. 07:04
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Én nem utálom,szereti a lányom az unokám a többi meg az ő dolguk.A fiam nőjeit sem utálom,azzal is jóba vagyok aki már csak volt.Volt egy két barbi akinél ki fújt a tupír meg a műköröm.Na de az meg a fiam baja:))
2014. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagyok?
2014. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ebből még az se derül ki,hogy fiú vagy e egyáltalán...
2014. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-os neked nem világos, hogy a kérdező lány? Vas logikád van!!!
2014. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt rá példa...Nos a gyűlöletnek oka is volt,nem tagadom az ok az az volt hogy a lány többször is megbántott engem és ezért utálták....

Általában okkal utálják a szülők a párokat...

Ezzel nincs mit csinálni,szembe kell menni a szülőkkel ha tényleg szereted és kész.

2014. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy apád féltékeny rá. Nemcsak temiattad, hanem attól tart, hogy a "fiatal kan" ki akarja túrni őt a falkavezérségből. Gyanítom, hogy otthon nálatok apád az úr a házban, nemde ?
2014. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Petruska1020 válasza:
Az apák ilyenek. Az én apám is a legjobbat akarja nekem, aki a legjobban bánik majd velem. Anyám azt nézi, hogy boldog legyek, úgyhogy ő kijön mindenkivel. Most megtaláltam a párom aki tényleg tökéletes és imádjuk egymást, de mivel nagyon csendes az idegenekkel, így még a szüleim mellett nem oldódott fel, tehát apukám szerint, ő sem jó. Egy barátomat szerette, aki tudott inni vele, be nem állt a szája és tele volt pénzzel. a többi nem számított. pl egy hónap után visszament a volt nőjéhez :P mellesleg neked kell, hogy jó legyen. és ha ők is látják akkor rájönnek és elfogadják
2014. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!