Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi, hányan...

Arra vagyok kíváncsi, hányan vannak még a helyemben, akinek valamelyik szülője szívből utálja a párját? Sajnos az enyémet apám ki nem állhatja.

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 06:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amúgy csajoknál azért más a helyzet,mert őket megakarja mindenki dugni és ezt nehezebben dolgozzák fel az apukák :)

Fiúknál könnyebb a téma talán :)

2014. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

08:21-nek

Van egy olyan szó valahol,amiből egyértelmű,hogy lány a kérdező ?

2014. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Írta a kérdező, hogy az apjának az is a baja, hogy alacsonyabb a kérdező párja. Ez általában nem probléma a szülőknek, ha a női fél alacsonyabb/fiatalabb, ebből következtettünk, legalábbis én ezért gondolom, hogy a kérdező nő.


Amúgy olyan nekem is volt, hogy édesanyám nem kedvelte az egyik barátomat. Igazán oka nem volt rá, vagyis azt az okot, amit felhozott, én nem tudtam elfogadni. Azóta már nem vagyunk együtt, de akkoriban nagyon rosszul esett anya hozzáállása.


23/N

2014. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
# 13/13 Nőknél mindegy,hogy alacsonyabb vagy magas,pasiknál általában ez már cinkesebb ha alacsonyabb a csajnál.Lehet ez amolyan általános sztereotípia... De amúgy ha szerelmes valaki akkor úgysem a méret a lényeg!
2014. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy nem tisztáztam a nemem, de a többség feltételezése ellenére Fiú vagyok.
2014. máj. 6. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!