Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki valamiért már valamelyik szülőjét megverte? Melyiket? És miért? És mi lett belőle?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem tettem ilyent, de ezek az esetek a klasszikus


"Nagy mennyiségű alkohol elfogyasztása után, előzetes szóváltást követően..."


Kezdetű híREK

2014. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Apámat mert rám támadt èn meg nem hagytam magamat.Aztán megtanulta hogy velem nem szòrakozhat ez szerintem az õ szègyne idáig jùt el. Nem lett semmi belõle egy èletre megutáltam ezèrt soha nem nèzek rá föl.
2014. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
93%
Velem is előfordult hogy bántottam fatert!Én anyámat védtem meg a részeg apámtól!Ha én nem vagyok megveri anyukámat.Nem lett következménye.
2014. máj. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2%

Én soha, el semtudom képzelni...sokáig a környezetemben sem volt ilyen...


A sőgorom verte meg az apósomat, ayis csak verekedtek..

Verete az anyósomat őt..a mindenkit az após..( kőrházba is juttatta, pszichés problémái lettek)

Sikerült a férjemmel elmenekülnie( anyaotthon) ahova a 18 éves sógorom már nem mehetett, Elköltözni nem tudott.

Az após nekient a barátnőjének, ekkor veekedtek össze, de csípúnyán

Plusz, ha az apja nekiment, már nem álllta a verést..

2014. máj. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem vertem anyukámat csak észhez térítettem. Már nagyon csúszott lefele. Apámtól elvált, őt pedig kirúgták a munkahelyéről. Ezután nem talált munkát és inkább az alkoholt választotta. Egyszer nagyon összevesztünk. Mondtam neki, hogy fejezze be a piálást és álljon talpra. Nem használt már semmi. Kivettem a piás üveget a kezéből és felpofoztam. Én sírva fakadtam... De legalább ezek után szépen lassan vissza zökkentünk a régi kerékvágásba.
2014. máj. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Álltam be elé, utolsó nap, mielőtt elköltöztünk leszerelt könyvespolccal, hogy ha nem takarodik ki a szobából, ahova bezárkóztunk előle, leütöm. Seggrészeg volt, és mindenkit meg akart verni. 15 éves voltam, előtte ő vert engem, de akkor már meg mertem tenni. (Lány vagyok)
2014. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem "vertem" meg apát konkrétan, csak védekezésből rúgtam és karmoltam. Ő akart anyát megverni, én rángattam le róla. Azt hiszem, egy másik ilyen alkalommal fel is pofoztam. Semmi nem lett belőle, ezeket én már bőven visszakaptam tőle az életem során. Néha elgondolkodtam, hogy bárcsak erősebb lennék, esetleg fiúnak születtem volna, lehet, hogy akkor nem mert volna nekem jönni.
2014. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 at__us ***** válasza:
82%
Egyszer ugrott a torkomnak, mert ki mertem mondani, hogy húgomat jobban szereti mint engem, és ő volt a kedvenc mindig. Én sem hagytam magam, én is odakaptam az ő nyakához. Utána lenyugodtunk, különösebb következménye nem lett a dolognak, leszámítva, hogy utána 2 hétig nem beszéltünk faterral, majd valamelyest félő hangon felhívott és bizonygatta, hogy nem "vehet" másik fiat én meg nem "vehetek" csak úgy másik apát. Röviden: Érezte, hogy túlment a határon! Persze előtte viták voltak anyám és közte( válás után voltunk már 4 évvel). Épp gyerektartással kapcsolatban voltak nézeteltérések, és tudta fater, hogy inkább anyám pártját fogom mint az övét.
2014. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 at__us ***** válasza:
20 F - amikor történt 16 voltam
2014. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

A tőlem 1 évvel fiatalabb húgomat szóban megvédtem,anyámmal szemben,anyám szerint "flegmán visszaugattam" neki,ő nekem ugrott,ütött mint a rossz nyavalya én meg lefogtam a csuklóját. Állítása szerint én megvertem őt,bár ez nem így történt. Azóta az ismerősei egyik felének azt mondja,hogy ő vert meg engem mert megérdemeltem,a többieknek azt mondja hogy én vertem meg őt,ami persze nem így történt,mert csak a csuklóját fogtam le egy időre,aztán nem érdekelt hagytam,hogy üssön ha jól esik neki. A vége az lett,hogy én megutáltam,ő meg azóta is hazudik,mint a vízfolyás.

18/L

2014. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!