Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki valamiért már valamelyik szülőjét megverte? Melyiket? És miért? És mi lett belőle?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
te normális vagy????Agresszió agressziót szül.Menj elmeorvoshoz.
2014. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
Védelemből lehet talán megfogni a kezét de hogy vissza űtni?? Nem alacsonyodnék le erre a szintre.
2014. jún. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
86%

Egyszer apám részegen elkezte tépni a hajam és kikarmoltam, és védekezésből fellöktem.

Kiskoromba anyut a szemem előtt megverte és seprűnyéllel a fejét ütöttem, de akkor még 10 éves voltam.

2014. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

11-es, úgy látszik, téged még sosem terrorizáltak.


Mégis mit lehet tenni egy emberrel, aki a saját anyádat fojtogatja. Talán elkezdenél neki könyörögni, hogy jajj apa, ne csináld? Közben pedig megfulladna anyád csak azért, mert az erőszak erőszakot szül és jajj meg ne bántsuk apánkat?

Az én apám alkoholista, rengeteg balhét néztem végig gyerekkoromban és nagyon sajnáltam, hogy nem férfinak születtem. Gyerekként is gyűlöltem őt és felnőttként is pontosan ezt érzem annyi különbséggel, hogy ha most kerülne a szemem elé, tuti megütném és jó okom volna rá, hidd el! A problémákat ugyan nem oldja meg, de jókora feszültséget levesz rólam és ezért már megérné!

2014. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
86%
#14-nek tejesen igaza van.
2014. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Verésnek nem nevezném, de egy idő után már visszaütöttem/rúgtam/haraptam, ha nekem jöttek, önvédelemből.
2016. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Saját szülőt soha, de apám új nőjével téptük már meg egymást
2016. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!