Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék nekiállni megtalál...

Hogy tudnék nekiállni megtalálni egy olyan személyt, akinek tudom a nevét, születési adatait és édesanyja nevét? Sajnos ennél többet nem.1936-os születésű.

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 20:42
 1/5 anonim válasza:
13%
Szerintem ha nagyon-nagyon keresed így már biztosan rátalálsz:)
2014. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Népességnyilvántartónál próbálkozz. Illetve a születési helye szerinti anyakönyvi hivatalban. Van rá esély, hogy ár nem él, az ottani ak. hivatalnak kötelesek megküldeni a halotti anyakönyvi kivonatot.


Tehát legalább annyit fognak tudni mondani, hogy él-e még.


Hol született egyébként?

2014. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként onnan tudom ezt biztosan, hogy az 1913-ban született és a világháborúban meghalt nagyapámról kellett sok mindent előkerítenem, tehát lefutottam ezeket a köröket.
2014. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod igazolni azt, hogy miért van rá szükséged (pl. pert akarsz indítani, stb.), akkor a KEKKH személyiadat- és lakcímkutatónál lehet próbálkozni.
2014. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha rokon vagy, ingyen megküldik. Ha nem, akkor 2000,-Ft.
2014. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!