Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Léthezet, mikor _nagyon_...

Léthezet, mikor _nagyon_ mélyen alszunk, egy párhuzamos valóságból látunk képeket, sőt érezzük azt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már írtam ide a GYK-ra, de most összefoglalom:

Kb 3 éve van egy vissza-vissza térő álmom egy lányról, akit álmomban nagyon szeretek. Pontosan emlékszem az arcára, a bőre tapintására, meg mindenre, mintha a valóságban lenne. Az álmomban én teljesen máshogy nézek ki, talán ez fontos. Az egész egy olyan városban "játszódik" ami kerületekre van osztva, de NEM budapest. Pestet ismerem mint a tenyeremet. Ebben a városban van egy olyan rész, hogy van valami főút és az ilyen "parkkal" van elválasztva... szóval középen fák, bokrok, járda, padok... Az út meg 2 oldalt. Általában ezzel a lánnyal itt "szoktam lenni" ebben a városban. És a 21-es busszal szoktunk haza menni, és ahol leszállunk az egyik oldalt panelek, a másik oldalt családi házak vannak. A családi házak mögött látszik egy gyárkémény.


Ez a 3 éve visszatérő álmom folytatásos... Már eljegesztem a lányt, és az esküvőre készülünk. A szüleire is emlékszem, az anyukája kicsit alacsony, vörös hajú, télt néni de nagyon kedves. De érdekes, "velük" egy másik városban vagy helyen "szoktam találkozni" És abban a városban van egy "Görög Tér" nevű hely, és egy utca ami M betűvel kezdődik. Nem Mikszáth vagy Miklós, de hasonló.


És a durva, hogy ezekben az álmokban érzem az ízeket is... Egyik "alkalommal" a lány (szüleinél?) grillparty volt, és mikor felébredtem még éreztem az ízt és azt, hogy hú de tele vagyok. Akkor hirtelen magamhoz tértem, és csak nevettem rajta. De még olyan 5 percig rendes teltség érzésem volt. Érzem az illatokat, többek közt a lány illatát, és hogy valami majdnem eperszagú parfümöt használ.


És ami még talán érdekes, ezeket szinte kizárólag akkor álmodom, ha _nappal_ elalszok. De akkor úgy, hogy egyik pillanatan még "ebben" a valóságban vagyok, a következő pillanatban már ott. Mint mikor a tévét átkapcsolom. Délután 2-3 óra környékén szokott rám jönni (általában munkában) hogy bárhol, bármilyen helyzetben el tudnék aludni.


Mással volt már ilyen? Létezik, hogy ez egy párhuzamos valóság és egy bizonyos "alvási mélység" után látom csak? Remélem érthetően fogalmaztam. Egyszer a főnököm ébresztett fel, és viccesen megkérdezte, hogy ki az az Antia akit munkaidőben ennyire szeretek. Mással volt már ilyen?

Talán még fontos, hogy volt most egy fél éves kapcsolatom, az alatt nem álmodtam "Anitával", de a szakítás után egyből visszatért az életembe. Azaz az álmomba.


És mostanában sokszor eszembe jutnak a szép emlékek érzések "odaátról" és akkor melegség önti el a szívem. De aztán gyorsan megrázom a fejem, hogy az nem is létezik b+.


Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, egyre jobban foglalkoztat, hogy mi lehet ez. Rendszeresen visszatérő álom, és már szinte része az életemben. Sokszor várom már, hogy találkozzak azzal a szép lánnyal. Mintha randira készülnék.


28/F



2014. júl. 5. 13:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ez már kezd kicsit meredek lenni. :) Hát engem még nem zavar, ha rám van állítva a gép, mert jó azzal a lánnyal.


Amúgy ilyen ezoterikus dolgokkal sose foglalkoztam, csak mióta van ez a visszatérő álmom, kezdtem el olvasgatni a témában.

2014. júl. 7. 01:14
 12/17 A kérdező kommentje:

Na újra itt. Az imént elpilledtem, és valami plakátot láttam ezzel a dátummal: 1980. 07.12


Azt ennyi, fel is ébredtem. Nem tudom van-e a köze a "folytatásos" álmomhoz.

2014. júl. 10. 14:39
 13/17 anonim válasza:
100%
Az álmodban látott dátum valószínű az akkori dátum. Én is inkább arra gondolok, hogy reinkarnáció, és az előző életedbe nyersz bepillantást. Aki akkor élt, az is reinkarnálódhatott...már a lány. Ha a sors akkor is összevetett vele, most is összefog. Végül is, ha jól kivettem az álmaidból,egymásnak lettetek teremtve. :) Mellesleg, valami újdonság volt azóta? (Légyszíves nyomj egy zöld kezet)
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, hogy konkrétan szexet is álmodtam a lánnyal, és minden porcikáját, a teste melegét is éreztem... és iszonyat jó volt.


Mióta utoljára jártam itt, 3x álmodtam vele. És változatlanul délután, mikor hirtelen nagyon bealszok (becsukom a szemem, és mintha "átkapcsolnák" a másik valóságra)

2014. aug. 11. 20:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Az előző életedet látod az álmodban.
2014. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Netre járó lélek válasza:
#8-s Agykontroll masina. :D A párhuzamos dimenziók nem léteznek. :D Akkor Te vagy az egyetlen aki ezt állítja. Mivel a fizikus-tudós társadalom jó része már több mint valószínűnek tartja ezek létezését. A matematika is alátámasztja ezeket az elméleteket és kutatásokat.
2015. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy incubus(vagy valahogy így hívják, van női változata is).Testi kapcsolatot kereső démon.De nem ajánlatos ilyenekkel etyepetyézni, mert nagyon lemeríthetik az ember energiáját,az életerődből táplálkoznak.Bár való igaz, sokkal jobb lehet velük, mint egy földi halandóval és általában rendkívül szépek,de nem biztos, hogy megéri...
2015. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!