Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Léthezet, mikor _nagyon_...

Léthezet, mikor _nagyon_ mélyen alszunk, egy párhuzamos valóságból látunk képeket, sőt érezzük azt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már írtam ide a GYK-ra, de most összefoglalom:

Kb 3 éve van egy vissza-vissza térő álmom egy lányról, akit álmomban nagyon szeretek. Pontosan emlékszem az arcára, a bőre tapintására, meg mindenre, mintha a valóságban lenne. Az álmomban én teljesen máshogy nézek ki, talán ez fontos. Az egész egy olyan városban "játszódik" ami kerületekre van osztva, de NEM budapest. Pestet ismerem mint a tenyeremet. Ebben a városban van egy olyan rész, hogy van valami főút és az ilyen "parkkal" van elválasztva... szóval középen fák, bokrok, járda, padok... Az út meg 2 oldalt. Általában ezzel a lánnyal itt "szoktam lenni" ebben a városban. És a 21-es busszal szoktunk haza menni, és ahol leszállunk az egyik oldalt panelek, a másik oldalt családi házak vannak. A családi házak mögött látszik egy gyárkémény.


Ez a 3 éve visszatérő álmom folytatásos... Már eljegesztem a lányt, és az esküvőre készülünk. A szüleire is emlékszem, az anyukája kicsit alacsony, vörös hajú, télt néni de nagyon kedves. De érdekes, "velük" egy másik városban vagy helyen "szoktam találkozni" És abban a városban van egy "Görög Tér" nevű hely, és egy utca ami M betűvel kezdődik. Nem Mikszáth vagy Miklós, de hasonló.


És a durva, hogy ezekben az álmokban érzem az ízeket is... Egyik "alkalommal" a lány (szüleinél?) grillparty volt, és mikor felébredtem még éreztem az ízt és azt, hogy hú de tele vagyok. Akkor hirtelen magamhoz tértem, és csak nevettem rajta. De még olyan 5 percig rendes teltség érzésem volt. Érzem az illatokat, többek közt a lány illatát, és hogy valami majdnem eperszagú parfümöt használ.


És ami még talán érdekes, ezeket szinte kizárólag akkor álmodom, ha _nappal_ elalszok. De akkor úgy, hogy egyik pillanatan még "ebben" a valóságban vagyok, a következő pillanatban már ott. Mint mikor a tévét átkapcsolom. Délután 2-3 óra környékén szokott rám jönni (általában munkában) hogy bárhol, bármilyen helyzetben el tudnék aludni.


Mással volt már ilyen? Létezik, hogy ez egy párhuzamos valóság és egy bizonyos "alvási mélység" után látom csak? Remélem érthetően fogalmaztam. Egyszer a főnököm ébresztett fel, és viccesen megkérdezte, hogy ki az az Antia akit munkaidőben ennyire szeretek. Mással volt már ilyen?

Talán még fontos, hogy volt most egy fél éves kapcsolatom, az alatt nem álmodtam "Anitával", de a szakítás után egyből visszatért az életembe. Azaz az álmomba.


És mostanában sokszor eszembe jutnak a szép emlékek érzések "odaátról" és akkor melegség önti el a szívem. De aztán gyorsan megrázom a fejem, hogy az nem is létezik b+.


Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, egyre jobban foglalkoztat, hogy mi lehet ez. Rendszeresen visszatérő álom, és már szinte része az életemben. Sokszor várom már, hogy találkozzak azzal a szép lánnyal. Mintha randira készülnék.


28/F



2014. júl. 5. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze előfordul az ilyen bár ez ritka főleg hogy valaki ennyire részletesen emlékezik rá és mindig ugyanazt a dimenziót látja vagy esetleg ezáltal üzennek is neked hogy ez a lány itt is létezik én azt mondom nézz körül a neten nagy városok után talán egy nálunk is létező várost látsz (ha pedig nem akkor egy olyan várost keress ami nagyon nagyon hasonlít rá) én a helyedben megpróbálnám megkeresni a lányt :) mert ami ott létezik az nagy eséllyel nálunk is létezik
2014. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne! Persze vannak egyéb álmaim is, de ez visszatérő. De én is _teljesen_ máshogy nézek ki.
2014. júl. 5. 13:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Én minden álmomban látok darabokat arról, amiről beszélsz Kérdező. Hogy hogyan, és miért, azt nem fogom elmondani, a lényeg a következő.

Az a világ, amit látsz, egy párhuzamos dimenzió, ott mindenkinek ugyanúgy megvan a megfelelője, ahogy itt. Csak épp teljesen más élet, ahogy az életek úgy a tájak, városok, országok minden más, részben.


Még nem hallottam róla, hogy az emberek érzékelik a másik életüket/eiket, ezért is csodálkozom, hogy te képes vagy rá. Ha eleget meditálsz választ kaphatsz a dologra:).

2014. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Nemtudom halllotál-e már a reinkarnációról, de ez lélekvándorlást jelent és az a lényege, hogy egy ember lelke, mintha kapna egy második esélyt istentől visszatér egy születendő gyermekbe és egy idő után feltörnek emlékek melyek az ő életében volt emlékek és megláthatod milyen volt az ő élete. Egy dolgot kellene tenned, azt hogy fogsz egy naplót és aprólékosan leírod a szereplőket környezetet, hogy mikor történhetett mindez és el kellene menned egy fantomrajzolóhoz, akinek elmondod mit láttál és ő az emberi arcokat élethűen lerajzolná neked, ezek után kereshetnél levéltárban vagy könyvtárban olyan személyekről leírásokat akiket te láttál.

ui.: Nekem is voltak visszatérő álmaim, de azok inkább látomásszerűek voltak és mikor elkezdtem leírni őket, akkor odaadtam a benne szereplő rokonoknak, családtagoknak és megmondtam mennyi idő múlva nyissák ki és azok mikorra kinyitották meg is valósultak és nem hitték el, pedig tudták, hogy nem írhattam át őket.

AZ EMBEREK ÁLMAIKBAN ÉREZHETNEK SZAGOKAT/ILLATOKAT ÉREZHETNEK ÉHSÉGETŐL FÁJDALOMIG MINDENT!

2014. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó, érdekes!Szerintem lehetséges a párhuzamos valóság.Ezen egyébként már én is gondolkoztam, az álombeli emlékezések kapcsán.Talán lehetséges, hogy miközben itt éljük a fizikai életünket, mindennapjainkat, közben egy másik világban, másmilyen formában is tevékenyek vagyunk, aztán csodálkozunk, ha álmunkban olyan emlékek merülnek fel, amit nem nagyon tudunk hová tenni.
2014. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes... szerintem létezhet...

Súr

2014. júl. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nem csak nálam vannak ilyenek. Leírok majd ide minden friss dolgot, ha újra visszatér az álom.
2014. júl. 6. 11:06
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem léteznek párhuzamos univerzumok, mert fizikailag lehetlen hogy létezzenek az energiamegmaradást sértik, ez csupán egy fantazmagória


A válasz egyszerű, bár igen kevéssé ismert dolgoból adódik. Olvasd el ezt részletesen ha meg akarod érteni [link] Egy gazdag ember vett egy ilyen agykontroll készüléket, hogy mások titkait kifűrkéssze és a lányának kellett egy pasi akit szerethet, így találtak téged. Amikor ezzel a csajjal találkozól, akkor a készülék rád van hangolódva és valós élményt nyújt a lánynak amit te az álmodban látsz.


Javaslom szakítsd meg ezt a kapcsolatot, mert visszaélhetnek vele.

2014. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Írisz Henderson válasza:
A lány, aki az álmaidban létezik, a való életben is muszáj, hogy létezzen. Minden ember, aki szerepel az álmodban, legalább egyszer megpillantottad a valóságban, még ha nem is emlékszel rá, vagy nem fókuszáltál az arcára. Egyszerűen csak elment melletted, nem néztél az arcára, de mégis láthattad a szemed sarkából.
2014. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát, inkább hiszek a párhuzamos valóságban, mint az agykontroll gépben(egyébként hogyhogy nem írtak még erről a csodamasináról az újságok?A 3d nyomtató bezzeg a csapból is folyik!).

Amúgy honnan lehet tudni ilyen biztosan, hogy a párhuzamos valóság sérti az energiamegmaradás törvényét, ha még az sem bizonyított, hogy létezik?Akkor hogy "számolták ki" a hatásait?

2014. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!