Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mintha párhuzamos valóságban...

Mintha párhuzamos valóságban lennék álmomban, jelenthet ez valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Rendszeresen visszatérő álmom van egy Anita nevű lányról, valamint két településről. És ez ma is így volt.

Az egyik egy nagyobb város, ami kerületekre van osztva, de NEM Budapest. Emlékszem egy széles főútra, ott egyik oldalt panelek, másik oldalt családi házak, a háttérben távolabb valami gyárkémény-szerűség. És ebben a városban van egy park, ott sétáltunk az előbbi álmomban ezzel a lánnyal. Onnan indultak buszok valamerre, az egyikkel kellett oda elutazni, amit előbb írtam. Talán helyi járat. A másik hely valami kisebb város vagy falu, és ott egy Görög Tér nevű helyen találkoztunk sokat Anitával.. Ez korábbi álmaimban volt, rendszeresen visszatért. És ebben a városban vagy faluban van egy hosszú utca, aminek furcsa neve van. Nem Mikszáth vagy Miklós, de valami hasonló hangzású. Talán ott lakik a lány. Most gugliztam egy sort, ilyen, hogy Görög tér nem létezik. Igen mondhatjuk, hogy ez csak egy álom, de pontosan emlékszem a lány arcára, az illatára, stb. Sőt még az anyukájára is, aki egy alacsony, vörös hajú hölgy és kb 50 éves, és nagyon kedves. Kb 1 éve visszatérő álmom ez, és tisztára olyan, mintha "párhuzamosan" zajlana. Valaki álmodott már ilyet? Mit jelenthet ez?

Túlságosan valószerű emlékeim vannak, míg egy sima álomról "összevissza-minden".



2014. márc. 3. 11:14
 1/3 anonim válasza:

Én sem tudok Görög térről, de most eszembe jutott egy lehetőség. Nem tudom, hogy hiszel-e a lélekvándorlásban, de előfordulhat, hogy álmodban egy másik (azóta már nem élő)ember szemével látod a dolgokat. Lehet, hogy ez egy emlék előző életedből, ezért érzed úgy, mintha Te látnád. Nézz utána, hogy a múltban létezett-e valahol Görög tér. Előfordulhat, hogy átnevezték. Valószínűleg nem kell nagyon visszamenned az időben, ha panelházakat láttál.

Ja, és kérlek ne nézz hülyének, nem vagyok elvont lélekvándorlás rajongó. Egyszerűen csak nem zárkózom el az egyes lehetőségektől.

2014. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nézlek hülyének! Ha egy sima álom lenne, nem is foglalkoznék vele. De túl valószerűen történnek a dolgok, és mintha egy folytatásos sorozat lenne.
2014. márc. 20. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet az elsőnek van igaza. És én egy konkrét okot tudok rá mondani: Csak olyan emberekkel álmodhatsz, láthatod az arcukat, akiknek már láttad az arcát.
2015. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!