Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak olyan személyek szerepelh...

Csak olyan személyek szerepelhetnek az álmainkban, akiket már a valóságban is láttunk?

Figyelt kérdés

A párom említette, hogy gyakran álmodott velem még a megismerkedésünk előtt.

Sokan viszont azt állítják, nem álmodhatunk olyan személlyel, akit nem láttunk legalább egy másodpercre a valóságban (ugyanis ennyi idő is elég, hogy a kép elraktározódjon a tudatunkban).


Kinek mi a véleménye?


2013. szept. 5. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az álom a fantázia világa is. Álmodunk olyan dolgokról, amihez sok közünk nincs. De pl. egy középkorban élt alföldi ember nem álmodott vietnami rizsszedő asszonyokról, mert nem is tudott róla, hogy van ilyen. A szomszéd falu marcsájáról álmodhatott, akkor is, ha ott egyetlen ilyen fehérszemély sem élt.

Párod nem a te létező személyeddel álmodott, hanem azért lehetsz te most a kedvese, mert álmodott egy fantázianőről, akire hasonlítasz, s az álom kellemes volt számára.

2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:

lehet hogy előtte látott valahol, VAGY

látta hogy egy olyan személlyel van, mint te, aki nagyon hasonlított rád, de mégsem te voltál az

2013. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az elmélet, miszerint egy hozzám hasonló lánnyal álmodott, nagyon jó meglátás. Fura, hogy ez nekem meg sem fordult a fejemben azelőtt.


Második válaszolónak:

A valóságban biztosan nem látott azelőtt, ahhoz túl messze lakunk egymástól. (külföld)

2013. szept. 5. 14:53
 4/7 Antimod ***** válasza:
Gyakori történet a tiédhez hasonló, én sem tudok mindig mindenkit azonosítani az álmaimban, és ki tudja, lehet, hogy egyszer még találkozom is az egyikkel.
2013. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ebben őszintén reménykedem, és akkor látatlanban valaki megálmodhat magának engem, akit én is megálmodtam magamnak. Csak emlékezzen is rám!

Egyáltalán nem tartom kizártnak a dolgot egyébként, sőt.

2013. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak olyanok szerepelhetnek.


Én eddig már sok embert megálmodtam az életemben, aki akkor idegen ember, ismeretlen arc volt, el is felejtettem az arcát. Majd mikor megjelent az életemben csak azt éreztem, mintha ismerném már, közben a valóságban akkor láttam először. Bizonyos idő után pedig egyszer csak váratlanul beugrott a korábbi álmom amiben szerepelt ő is.

2013. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az álom nem valami részletes dolog. Egy-egy felvillanó, elnagyolt kép, amit aztán majnem teljesen el is felejtesz.


Simán előfordulhat, hogy később, amikor látsz valamit, azt hiszed, hogy ezt már megálmodtad.

2013. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!