Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem halunk meg az...

Miért nem halunk meg az álmainkban?

Figyelt kérdés

Érdekes én eddig sosem haltam meg az álmaimban és akárkit meg kérdezek ők is azt mondják hogy még velük sem történt ilyen azt szeretném meg tudni ez miért van?Valami érthető,logikus választ kérnék!


Köszi!


2011. dec. 26. 16:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mért halnánk meg? Hiszen csak álom, nem lesz semmi bajunk...
2011. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
van hogy meghalsz az álmaidban csak mielőtt tejesen meghalnál és már nem mozdulsz akkor vagy átvált egy másik álomra vagy felébredsz.
2011. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem már volt hogy meghaltam álmomban, szóval ez nem mindenkire igaz.
2011. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Neménvagyokaz ***** válasza:
Én már haltam meg álmomban, de mielőtt meghaltam volna tudatosult bennem, hogy ez csak álom, így nem semmit, és miután meghaltam felébredtem.
2011. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
engem többször megöltek álmomban, éreztem pl ahogy a golyó áthatol az agyamon, elsötétült minden, aztán felkeltem, a földről, de még mindig álmodtam. volt olyan, hogy kb 10x nyírtak ki különböző módokon, és mindig ugyanez, tudom, hogy meghalva kellene maradnom, de mindig "feltámadok" és úja a menekülés, rettegés..
2011. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert az agyad reflexből vált ilyenkor. Vagy felébredsz, vagy átugrasz másik álomba.
2011. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vűlaszokat az utolsótól van egy kérdésem:


De miért vált át?Blokkolja vagy mi :D?

2011. dec. 26. 17:17
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
mert ez disszononancia, a képzeleted az álmodban azt hiszi h meghalsz, de agy meg tudja, hogy nem, valami ilyesmi lehet.
2011. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A felébredés azért lehet mert az álmodáshoz szükséges a szemmozgás, ha nem mozog a szemed akkor az álom félbeszakad és felébredsz. Ha meghalsz és mondjuk olyan verzióban álmodod meg, hogy utána sötétség jön vagy egyszerűen nem mozdulsz akkor a szemed sem mozog. Mondjuk amikor én haltam meg álmomban, szellemként lebegtem otthon.
2011. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én még pisilni se pisiltem álmomban, legalábbis 3 éves korom után már biztos nem. Viszont olyan volt, hogy nagyon akartam, de gondolom az agyam valahogy mégis tudja, hogy nem kéne bepisálni az ágyba és felébredtem :)


Szerintem ugyanez lehet a halállal is.

Pl nekem csak olyan volt, hogy majdnem meghaltam aztán utolsó pillanatban ilyedtemben felébredtem.


Na most valszeg ha meghalnánk álmunkban akkor sem lenne semmi mert az csak álom, de tudat alatt biztos annyira félünk tőle, hogy nem tesszük még álmunkban sem.


Talán ha nem nevelték volna belénk azt, hogy a haláltól félni kell, mert az a legrosszabb ami történhet, akkor talán néha meghalnánk álmunkban is. Nem?

2011. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!