Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem halunk meg az...

Miért nem halunk meg az álmainkban?

Figyelt kérdés

Érdekes én eddig sosem haltam meg az álmaimban és akárkit meg kérdezek ők is azt mondják hogy még velük sem történt ilyen azt szeretném meg tudni ez miért van?Valami érthető,logikus választ kérnék!


Köszi!


2011. dec. 26. 16:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
tegnap mikor aludtam kíváncsiságból ki akartam próbálni, mivel tudtam, hogy csak álmodok az úttestre kiálltam és vártam hogy elüssön a busz. de nem ébredtem fel, sőt hátulról belémjött egy autó, én meg közéjük szorultam, de nem fájt. behorpasztottam a két járművet, és utána kikászálódtam közülük. erre látom, hogy mindenki súlyosan sérült, akkor hívtam mentőket. aztán mondtam, hogy na jó én most felkelek, és otthagytam őket :D
2011. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
19-es: 90 percenként álmodunk, az alvás időtartamával előrehaladva egyre hosszabbakat. Szóval a 30 álom csak 45 óránál is hosszabb alvással lenne lehetséges.
2011. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!