Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem halunk meg az...

Miért nem halunk meg az álmainkban?

Figyelt kérdés

Érdekes én eddig sosem haltam meg az álmaimban és akárkit meg kérdezek ők is azt mondják hogy még velük sem történt ilyen azt szeretném meg tudni ez miért van?Valami érthető,logikus választ kérnék!


Köszi!


2011. dec. 26. 16:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is számtalan módon, formában haltam meg álmomban! Egyszer szó szerint érzetem, ahogy hátba lőnek, borzasztó volt, máskor meg kiszálltam a testemből és láttam mindent felülről!
2011. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
engem uzival lőttek szét fura volt
2011. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 yossarian44 ***** válasza:
100%

Azért váltasz át, meg ébredsz fel, mert alapvetően olyan dolgok történnek csak meg veled, amiről az agyadnak van fogalma. Csak olyan dolgok történhetnek meg az álmaidban, amihez hasonló már történt, vagy el tudsz képzelni olyan dolgot.


A halottnak levés állapotával az agyad nem tud mit kezdeni, ezért vagy átkapcsol valami másba, vagy felébredsz.

2011. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden válaszolónak :)
2011. dec. 27. 13:54
 15/22 anonim válasza:
Én is meghaltam már álmomban, utána kiszálltam a testemből (mármint álmomban). Tehát mégsem haltam meg.
2011. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
en mar haltam meg almomba,es mindig is emlekezni fogok ra,hogy egy auto balesetben neki utkoztem valaminek,es onnantol megszuntek a hangok ,es nem lattam, se nem erzekeltem,es ereztem,hogy mar nem elek...hmmmm eleg fura erzes volt...:) egyben erdekes is
2011. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy meghaltam. És totál emléxek mindenre ...
2011. dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
hmmmm en ugy erzem,hogy halhatatlan vagyok :)))))))))))))))) olyan ,mintha mar 1000 eve elek :)) elegem van egy szoval.................................
2011. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
egy éjszaka alatt kb. 30-at álmodunk..de ebből csak 2-3-ra emlékszünk...lehet ezért nem emlékszel ilyenféle álomra...bár még velem se fordult elő.
2011. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
En mar haltam meg almomban es amikor lelotek akkor estem le az agyrol
2011. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!