Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez is alvásparalízis lenne?...

Ez is alvásparalízis lenne? Tudom valahogy fejleszteni?

Figyelt kérdés

Újabban igencsak kellemes élményeim vannak délutáni szunyókálások alkalmával. Elkezdek álmodni, és elég hamar rájövök, hogy álmodok, és elkezdem irányítani a történetet. Valamilyen szexuális szituációt hozok létre a már folyamatban lévő álomból, és ahogy elkezdem ezt átélni, látni, egyszerre több "síkon" történnek dolgok. Először is van maga az álom, a történés, amit egyszerre érzékelek saját nézőpontból és látok kívülről is. Ezzel egyidőben igen hamar elindul egy másik "álomsík", amit a valóság másának érzékelek. Tehát a másik síkon fekszem az ágyamon a szobámban és alszok, mint ahogy igazából, és ez a fél-álom-fél-valóság énem magához nyúl. Tehát két álmom van egyszerre, maga a szexuális álom, és az azt álmodó maszturbáló álomalakom... A testi dolgokat sokszoros erősséggel érzem a testemben, mint az igazi valóságban, tehát sokkal jobban esik, mint amikor ébren vagyok. Sajnos elég gyakran "kiránt" valami ebből az állapotból, és párszor vissza tudok menni, de van, amikor már nem sikerül. Eddig csak egyetlen egyszer sikerült végigcsinálnom, de az maga volt a mennyország... ahogy az álombeli maszturbáló énem elélvezett, én is elélveztem a valóságban, arra riadtam fel, hogy hatalmas orgazmusom van. Jó lenne ezt többször előidézni... de ezen az egy alkalmon kívül még sosem sikerült végig megtartanom a síkokat...Tud valaki erről valamit?


24/L


2014. jan. 12. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Fincsi. Folytasd még :)

26F

2014. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes sem vonal. Hátha egy fiú itt megszán és segít rajtad.
2014. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen jót nevettem :)
2014. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én halálkomolyan kérdezem... sokkal jobb, mintha ébren csinálnék bármit is, szeretném többször előidézni
2014. jan. 12. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudatos álom.Elő lehet idézni többször is, gyakorlás kérdése.Úgy látszik, te már eléggé gyakorlott vagy.
2014. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg rajtad nevetek jót, hogy ennyire szánalmas vagy, hogy itt nyilvánosan éled ki a nemi vágyaid. Az alvásparalízis nem ilyen. Szánalmas ostoba liba vagy!
2014. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!