Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van köztetek olyan aki átélte...

Van köztetek olyan aki átélte a Tudatos álmot?

Figyelt kérdés
Mesélnétek? :)

2013. nov. 6. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor csak úgy spontán. Nincs benne semmi különös: tudom, hogy álmodok és bizonyos mértékben tudom irányítani az eseményeket. Ha nagyon koncentrálok, néha még bizonyos apróbb részleteket is, pl. milyen ruha legyen rajtam, milyen legyen a szoba berendezése, ahol vagyok. Jó kis szórakozás, de nem igazán foglalkozok vele.
2013. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem, de szeretném. Az álmaim inkább túl valóságosak, tök fura, amikor felébredek.
2013. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valami új őrület? Ez a tudatos álmodás? Minden nap van vagy 5 ilyen kérdés.
2013. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik :D már én is észrevettem, csak nem tudtam pontosan mit jelent, hogy kell
2013. nov. 6. 20:11
 6/8 adamkak válasza:

Én rengetegszer álmodok tudatosan, szeretek tudatosan álmodni, főleg ha rémálom :D. Furcsa lehet de rémálom esetén szeretek csak úgy leütni a támadómat vagy elrepülni és kiröhögni. Amúgy tudatosan álmodás lényege hogy felfogd hogy álom. Én utána olvastam a dolognak és ezeket a módszereket hallottam és használom.

1.Kapcsold a lámpát le és fel (akkor is amikor ébren vagy hogy szokd) és nézd meg hogyan változnak az árnyékok.(Egyik álmomban valaki felkapcsolt egy zseblámpát és észrevettem)

2.Nézz meg egy melletted álló arcot ha ismered, tudod ki az, vagy csak ismerős, de nem vehető ki az arca akkor álmodsz.(Az agy nem tud odafigyelni az ilyen apró részletekre, mint a lámpa esetén)

3.Ha tudsz próbálj meg elolvasni egy feliratot, jegyezd meg majd pár másodperc múlva nézd meg újra, ha megváltozott álmodsz.

Ha pedig kezdenél felébredni, de nem akarsz, próbáld a szemed balról-jobbra és vissza mozgatni.

Ha pedig fel akarsz ébredni csak nézz ki egy pontot, nézd mereven, aztán csukd be a szemed erősen és nyisd ki. Azért nem árt leellenőrizni volt már velem olyan hogy csak egy másik álomba kerültem ;)

2013. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) volt már velem olyan, hogy rosszat álmodtam, de olyan élethű volt, és nem tudtam felébredni.. össze vissza ugráltam, meg ráztam a fejem, és nagy nehezen tudtam csak felébbredni :DD
2013. nov. 7. 17:17
 8/8 anonim válasza:
Veleme olyan volthogy az álom anyira élethű volt hogy azthitem valóság, és elég rosz dolgok történtek ott...aztán felébredtem! xD
2013. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!