Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodásról van valakin...

Tudatos álmodásról van valakinek élménye?

Figyelt kérdés

Én mostanában sajnos ritkán álmodok valamit, de kb 5 évvel ezelőtt volt egy álmom ami egész valóságosnak tűnt (félig meddig :/) és én irányítottam a történéseket az álmomban, az ilyesmit hívják annak?


Hogyan álmodhatnék megint ilyet?

Testvérem azt mondta hogy ő gondol valamire elalvás előtt és arról álmodik, de szerintem ezt csak azért mondta hogy felidegesítsen mert úgyse sikerülne úgy :D



2013. okt. 31. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem régen volt ilyen. jó volt de most már nem megy. olyan volt elalvás előtt elképzeltem egy alaptörténetet és amikor elaludtam azzal álmodtam csak onnan már tovább nem én irányítottam a történet
2013. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az jó lehetett :)



...nem úgy értettem hogy tök hülyeség amit tesóm mondott, hogy gondol valamire és arról álmodik, csak állítása szerint neki ez napi szinten sikerül, hát hiszem ha belelátok az álmába :D

2013. okt. 31. 11:59
 3/10 anonim válasza:

nekem sikerült megtanulnom tudatosan álmodni, és majdnem minden nap tudatosan álmodok :)

és mindig szexelek az álmomban :D


19/F

2013. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
"Én mostanában sajnos ritkán álmodok valamit". Tévedés, az ember szinte minden nap álmodik, csak reggelre elfelejti azt is, hogy egyáltalán álmodott, arról meg nem is beszélve, hogy mit. Nem hiszem, hogy olyan jó érzés valóságos dolgokat álmodni, mert ha valami rossz dolog történik benne akkor valóságosan megijedsz :/
2013. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt meglehet tanulni az ilyeneket:

[link]


Nekem testen kívüli élményeim voltak, tudatos álmodás helyett. Elég ijesztő volt! :D

Meg volt még pár hónapja egy tudatos álmodásom.

2013. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mage87


Köszönöm szépen, nagyon érdekes oldal :)

2013. okt. 31. 14:41
 7/10 Missi_Key ***** válasza:

nem simán gondolni kell valamire, hanem egy erős érzelmi löketet kell adni hozá amit aztán alvásig nem dolgozol fel.

de ettől nem fogsz tudatosan álmodni, csak valszeg az adott dologról

2013. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked az alábbi könyvet:

pr. Paul Tholey - Kaleb Utecht: Alkotó álom / Álomkontroll


itt részletesen és igen érdekesen leírják a jelenséget, ami téged foglalkoztat, a pontos hátterét, és gyakorlati tanácsokat is kapsz, ha el akarod sajátítani a hozzá tartozó technikát. Ha kitartó vagy, érdekes dolgokat tudhatsz meg saját magadról és olyan különleges élményekben lehet részed, ami megváltoztathatja az egész gondolkodásodat!

Sok sikert!

2013. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 2. 02:42
 10/10 Starflyer válasza:
Használd a valóságteszt módszerét. Az egyik kommentelő által ajánlott könyvben megtalálhatod. (Paul Tholey: Alkotó Álom) Ha mélyebben bele akarsz merülni ebbe a témába, akkor Stephen LaBerge: Exploring the world of Lucid dreaming c. könyvét.
2013. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!