Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakoroltam a tudatos álmodást...

Gyakoroltam a tudatos álmodást, rosszul sült el, képtelen vagyok aludni! Mit tegyek? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés

Kérem csak a hozzáértők válaszoljanak!


Ez nem vicc, kérlek ne viccelődjetek vele...

Nos, nagyon sokmindent olvastam, és eljutottam arra a szintre, hogy éberen alszok, ezzel azt érem el, hogy álmodás közben tudok ésszerűen gondolkozni!


Ma este pl a következő történt: matekórán ültem, de kikéreckedtem, mert fájt a lábam! Levettem a cipőt, zoknit, majd láttam rajta egy nagyobb szemölcsöt! Elkezdtem nyomogatni, majd pillanatok alatt óriásira nőtt, mintha lett volna egymás hegyén hátán még vagy 6-8 lábujjam!

Na ekkor egyből tudtam, hogy ez egy álom! Kimentem a suliból, próbáltam kiutat keresni az álmomból! Ott ült kint az autóban a nővérem, és mondtam neki, hogy ez most egy álom, és elmeséltem neki, h hogyan jöttem rá! Ekkor felébredtem!


Felültem az ágyon(igaziból), körbenéztem, bár ugye nagyon sötét volt, hogy tudjam ez a valóság! Az volt, 100%!

Próbáltam visszaaludni, nem törődni semmivel, de 10 percre rá kb. Eszembe jutott, illetve valahogy megéreztem, hogy lehet, hogy már újra egy álomban vagyok! Kinyitottam a szemem, teljesen ugyan azt láttam, mint a valóságban!(párna/paplan kicsit belógót a látótérbe, mellettem a tükrös szekrény, előttem az ajtónk) ekkor viccből arra fondoltam, hogy a nevelőanyukám egy késsel ott állhatna az ajtóban, ha ez most egy álom:) picit felemeltem a fejemet és tényleg ott állt! Ekkor nagyon megrémültem, valami hangokat is és nagy zúgást hallottam a fejemben!

Tudtam, h álmodok, próbáltam nagyon hamar felkelni! Ezt úgy akartam elérni, hogy kiabálok álmomban, hátha felkelek! Apáék mondták, h igazából is kiabáltam, de ezáltal sikerült felkelnem!


Ekkor gondoltam betellt a pohár, kiviszem az ágyneműmet és ottalszok apáék ágya mellett a földön!

Át is vittem, hogy kicsit megnyugodjak, majd elkezdtem újra aludni! Kb 10-15 perc mulva, kinyitottam a szemem, láttam nagyjából ugyan úgy mindent, majd ismét arra gondoltam, h ez most vajon egy álom vagy a valóság?! Ekkor ismét hallottam/éreztem a rosszat magam körül, gyorsan elkezdtem újra kiabálni, hogy felébredjek, ugyanis ez is álom volt! Ahogy átmentem apáékhoz, el is aludtam! Sajnos a kiabálásommal őket is felébresztettem :/


Nos, mivel a tegnapi 3 álmomból 2 ott játszódott, abból a szemszögből, ahogyan látnám a valóságban is, nem tudtam eldönteni, h az most álom vagy valóság!!

Félek, h újra megijeszt valami, nem merek elaludni!

Miért van ez? Mit tudok tenni ellene?


19/f


2013. szept. 26. 14:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de te most csak álmodban raktad fel ezt a kérdést, az álmodbeli gyakorikerdesek.hu-ra. Sajnos még mindig alszol. Próbálj felébredni.
2013. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Laylah ***** válasza:
61%

1: Kellett neked babrálni a tudatos álmodással, mikor nem tudsz vele mit kezdeni, nem vagy képes kihasználni. Ebből kifolyólag:

2: Ha már úgyis tudod, hogy álom, és álmodban mindig te irányítasz, miért nem használod ki?

2013. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Mert annyira félelmetes dolgok történnek, amiket nem akarok átélni!

Tudom, hogy álmodok, de nem tudom befolyásolni a dolgokat...

2013. szept. 26. 14:39
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Bameg hoha tudod hogy csak egy álom akkor mitől félsz? sztem ez egy nagyszerű képesség :D
2013. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Laylah ***** válasza:
A tudatos álom attól tudatos, hogy te irányítasz, nem csak tudod, hogy álmodsz.
2013. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:

Akkor a félelmem elnyomja az akarást...

Legközelebb megpróbálom irányítani, de már most tartok tőle...

2013. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Miért nem rakta az írásomat kérdező kommentbe? :O na mindegy...


Szóval ma megpróbálom irányítani bár félek ...

Remélem menni fog!

Mire gondoljak, ha ott áll előttem valaki egy késsel és próbál megszúrni?...

2013. szept. 26. 15:09
 8/28 anonim ***** válasza:

Arra hogy a kés nyele vattából van és ő csak poénkodott, nem is akar megszúrni.


Amúgy nem ártana elmenned valamilyen szakemberhez aki helyretesz, mert nagyon elfuserdáltad magad.

2013. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
ember attól hogy egyszer vagy párszor tudatos álmod volt az nem azt jeleníti, hogy mindenegyes nap tudatosan fogsz álmodni. v mindenegyes nap horror filmben illő jelenetek fogják keseríteni az álmaidat! :D
2013. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19 évesen félsz az álmodban megtörténő dolgoktól?Ennyire szörnyű nem lehet...Engem álmaimban zombik akarnak megkajálni meg vámpírok, kommandósok lőnek rám a saját házamban, rakétákkal meg lőfegyverekkel, emberek rabolnak el, mutáns szörnyek támadnak meg és még sorolhatnám, hogy mikkel találkozok álmaimban, de nem tudok félni ilyen apróságoktól...
2013. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!