Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy Jézus rám...

Azt álmodtam, hogy Jézus rám mosolyog, mit jelent?

Figyelt kérdés
álmomban egy kicsit sötét helyen voltunk, és valaki szólt hogy ott van Jézus én pedig megnéztem, s gyönyörű fényesség, Jézus ott ült, s én csak néztem, s rám mosolygott... Előző nap kívántam tőle egy elég nagy dolgot, és nem tudom, lehet ezzel jelzett vissza? Nagyon sokat álmodtam már Jézussal, Buddhával is... én hívő vagyok, de nem járok templomokba, tehát nem nagyon foglalkozom a témával.

2013. nov. 3. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Én ilyet álmodtam:

[link]

2013. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
normalisan valaszoljatok, te meg ha nem ertesz ilyenekhez huzz innen s masoknak boldogitsd a napjat;)
2013. nov. 3. 12:03
 3/7 DarkLantern ***** válasza:
76%

A buddhizmus üti a kereszténységet, vagy ez vagy az a kettő nem megy egyszerre.

jézus rád mosolyog azt jelenti: óvakodj a pedofil papoktól

2013. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
menj el egy paphoz és gyónj meg, valami rossz erő van a háttérben...
2013. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
hármas: nem, nem üti. ha nem jár templomba, tehát nem vallásos, akkor abszolút lényegtelen, a hangsúly a hiten van, hinni meg bármiben lehet.
2013. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézussal álmodni, reményt jelent, ennyi!
2013. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre valaki nem idétlenkedik, 5 éves módjára! ;) Utolsó, még egyszer köszönöm!
2013. nov. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!