Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jelennek meg az Istenek...

Miért jelennek meg az Istenek álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsi koromban is megjelentek az Istenek. De mostanában is. Nem tudom mire vélni, kihez fordulni ezzel, mert kíváncsi vagyok hogy miért jelennek meg az Istenek. Eddig álmaimban láttam őket. Régen Jézus, Szűzanya, s most, a Buddha. De olyan álmom is volt ahol a lótuszvirágot fogtam a kezemben, ami rózsaszín volt s ki volt nyílva. Ezek a "jelenések" mit jelenthetnek?



2013. szept. 30. 22:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2013. szept. 30. 22:34
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kinga!


Csak egy Isten létezik. A felsoroltak közül egy valaki számít csak Istennek, még pedig Jézus. A Biblia szerint ő maga volt Isten, és szerintem is így van. Valószínű azért jelentek meg számodra, mert sokat foglalkozol az ilyen dolgokkal. Pistikének, aki soha nem volt még templomban, biztos nem jelennek meg ilyesmik. Ezzel nem kell senkihez fordulni, ha mégis, akkor azt tanácsolom menj el templomba, és ott "gyónás" alatt tudsz beszélgetni egy pappal, aki valószínű tud majd neked ebben segíteni.

2013. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy közel állsz ahhoz, hogy elérd a Nirvánát.
2013. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves #2: Szerintem te jársz rossz nyomon, mert sok isten van. Minden rizsszemen van 7 isten.
2013. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok olyan vallásos tehát ezért nem èrtem. Nem járok templomokba, csak párszor voltam nagyon régen.
2013. szept. 30. 22:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze ezt ne értsétek félre, hiszek Istenbe!
2013. szept. 30. 22:45
 7/13 A kérdező kommentje:
A Nirvánát? Ahhoz én még tudatlan vagyok. Az a legmagasabb szint.
2013. szept. 30. 22:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert élénk a fantáziád, és álmodban előjönnek olyan dolgok, amikről gyakran elmélkedsz. Nekem néha zombik jelennek meg álmomban, mert mostanában sok ilyen játékkal játszok. Nem vagy őrült se nem az istenek kiválasztottja, pedig az utóbbi egész jó lenne :D

Amit a kettes írt az a tipikus vadkatolikus duma. Attól mert valaki követ egy vallást és hisz egy istenben, attól a többi vallás nem lesz hamis. Egyik isten létezését sem támasztja alá bizonyíték, semmivel sem igazabb isten Jézus mint pl. Zeusz.

2013. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De én nem foglalkozom ilyenekkel. Csak esténként köszönöm meg amim van s amit kaptam, de mást nem csinálok/gondolok ami a vallásokhoz kapcsolódna.
2013. szept. 30. 22:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne keres értelmet az értelmetlenben
2013. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!