Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mult ejjel Jezus sirjaban...

Mult ejjel Jezus sirjaban jartam es neztem ahogyan alszik a sirban. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Asztan mintha figyelt volna, mar teljsen mashol. Mind ez annyira elethu volt, hogy egeszen megijedtem, erdekesen erzem magam. Van valami jelentosege ennek az alomnak? Nem vagyok vegkepp vallasos, ezert is lepett meg ennyire. Ezek utan sem leszek az, de nem tudja valaki hogy mit jelenthetnek az ilyen almok? Koszi. (Bocs a helyesirasert, kulfoldon szulettem)
2011. márc. 3. 19:13
 1/5 anonim válasza:
70%

Jézus teste már nincs sírban :) Feltámadt :D

Nem lehet, hogy álmodban összekeverted valakivel?

2011. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
a sírban nem aludni szoktak..
2011. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

szerintem csak jelenthet valamit, nézz utána egy egyháznál, de lehetőleg ne valami közismertnél...menj mondjuk a mormonokhoz, talán többet tudnak mondani

sok sikert

2011. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a keresztenyseg szerint feltamadt es hogy a sirban nem aludni szoktak, de o aludt erre emlekszem.. Egyhazat? Hat nem tudom... nincs valami szimbolikus jelentese ha az ember egy ilyen valakivel almodik? Mint peldaul ha kigyoval almodsz az jelent valamit, ha az anyaddal az is, hogy ha egy vallas vezeto figurajaval ,akkor az mit?
2011. márc. 4. 21:48
 5/5 Naga_Chevalier válasza:

Anyi bizonyos hogy nem szokványos dologról álmodtál.

Mindenesetre a mormonokat ÉN személyszerint nem javasolnám (minden harag meg egyebek nélkül), viszont kuruzslókhoz sem éri meg elmenni.

Lássuk csak. nem vagy vallásos de mégis ilyesféléket álmodsz.

Minden állom üzenni akar valamit anyi biztos és az hogy Jézost láttad az rendkívül rendhagyó dolognak számít. Küldj nekem egy privát E-mailt az álom részletes leírásával és vannak barátaim akik részrehajlás nélkül tudnak segíteni segíthetnek.

2011. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!