Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy mindenki...

Hiszel abban, hogy mindenki olyan halált fog halni, ahogyan az életét élte?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ha van egy ember aki egész életében korrekt volt, ahhoz odamegyek és lelövöm poénból akkor nem úgy hal meg. Felmerül a kérdés: Milyen halálok vannak? Miben különböznek?
2011. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Neménvagyokaz ***** válasza:
Nem. Akkor korrekt lenne az élet, de nem az. Pl. Ha ez így lenne akkor a Legtöbb elítélt kínhalált halna, míg mások szépen, csöndben fájdalommentesen halnának meg.
2011. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szeretnék hinni ebben, de az élet nem ezt bizonyítja.
2011. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ma halt meg az unokatestvérem 3 hónapos babája betegségben. Csendben elaludt. Nem úgy halt meg, amilyen életet élt... :(
2011. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Én rendes életet élek, de tudom, hogy egy merényletben fogok meghalni. Többször megálmodtam, és a jósom is alátámasztotta.
2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
merényletben? ellened? ilyen nagy ember vagy te? :D
2011. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. A 20.42. azért álmodik róla többször is,mert hisz a jóslásban. Ez elég veszélyes lehet,ha emiatt egy komoly betegséggel nem törődik majd. A jóslásokban ostobaság hinni.
2011. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Elővigyázatosság a legvégső megoldás annak, aki élni akar.
2011. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Afrikában is azért halnak éhen az emberek mert mohók, falánkak, telhetetlenek. Ugye milyen irónikus...?
2011. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, hiszek.

Egészségügyben dolgoztam sokáig, és ezt láttam.

Az egyik legjobb barátnőm mentős, pont nemrégiben beszélgettünk erről.

Szinte ugyanezeket a szavakat mondta, amit te kérdeztél.

Nem az extrém esetekre gondolok, amikor valakit agyonlőnek, vagy a csecsemőhalálokra, de az esetek nagy többségében igaz.

Láttam kínok között meghalni huszonéves drogos, partizós srácot, és láttam megbékélt öregeket, akik békésen és szépen éltek, és úgy is haltak meg.

Elaludtak.

Sok mindent látsz a kórházakban, valahol azt olvastam, hogy a kórház az "sűrített élet", és így is van.

Úgyhogy én hiszek ebben.

2011. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!