Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom. Mit...

Visszatérő rémálom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Hát nem tudom lehet-e ezt visszatérőnek nevezni, de ebben a hónapban már másodjára álmodok egy elég hasonló szituációról..tehát az első az volt, hogy mindenhol fegyveresek gonosz emberek voltak egy hajón..és apukám elment hogy majd ő elintézi őket és én nem mehettem..olyan tehetetlennek éreztem magam..és a végén mindenhol vér volt és kerestem apukámat és egy csávó fegyvert fogott rám..le akart lőni, de nem sikerült..elbújtam..aztán bementem és mindenkit lelőttek..apukámat is..és érdekes, mert az álom a végén tudatos lett és tudtam, hogy álmodok és azt mondtam, hogy na most felkelek..és kinyitottam a szemem és felébredtem..most meg azt, hogy egy kórházban voltunk amit elfoglaltak megint ilyen gonosz fegyveres emberek..és az egyik ott állt apukám mellett és mondta nekem menjek el onnan..de én nem akartam, mert meg akartam védeni az apukám..erre a csávó pisztolyt fogott rám és el kellett mennem..és végig kerestem valakit aki segít, de mindenhol csak ilyen fegyveres emberek mászkáltak és megint olyan tehetetlennek éreztem magam és ki akartam menni, de az egész kórházat elfoglalták és nem lehetett kimenni..és egy sötét helyen próbáltam kijutni valami udvar volt és valaki jött utánam, mert meghallotta a hangom és itt is elbújtam és egy csávó is oda volt elbújva aki nem volt gonosz és mondta, hogy mindenkit elfognak..aki meg ellenáll azt lelövik..és itt megint ez a tudatos álmodás volt, hogy azt mondtam, hogy na jó én most felébredek..és felébredtem...és mind a kettő álmom délelőtt volt..tehát nem is az éjszaka közepén...kicsit más, de az álomszimbólumok szerintem ugyanazok...

2013. okt. 31. 12:28
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és 17/L
2013. okt. 31. 12:30
 2/10 Dardannel válasza:
Hm , az első ilyen álmod egy hasonló gondolat napközben esetleg akció film szüleménye lehet, a második pedig az elsőé. A délelőttöt nem értem (wtf) akkor elaludtál megint vagy mi? Ha leírnád segítene :D Egyébként az hogy tudtad hogy álom nem azért van mert az maga különleges, hanem másért.:) Nyugi :) Rengeteg dolog van az álomról amit az átlag ember nem tud :)
2013. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dardannel válasza:
És egyébként a legjobb módszer hogy kiderítsd álmodsz -e az az hogy megpróbálsz visszaemlékezni hogy kerültél épp egy különleges helyzetbe :)
2013. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dardannel válasza:
Kérdezhetsz még szeretek beszélgetni XD
2013. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem tudat alatt nagyon félted az édesapádat, mármint jobban, mint kellene, lehet, azt hiszed, valami gondja van. Ja és nekem is az jutott eszembe még, hogy sok akciófilmet nézel. "egy csávó is oda volt elbújva aki nem volt gonosz és mondta," nem ismerted a csávót?
2013. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dardannel válasza:
Az álom mindig látott személyeket tartalmaz :) Nincs kivétel :) Akár az apád akár egy utcán látott hajléktalan is benne lehet :)
2013. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De hátha ismerős volt neki... !
2013. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a délelőttöt úgy értettem, hogy délben ébredtem fel és ez az álom délelőtt volt :D tehát nem éjszaka :D sok akciófilmet ki is zárhatjuk, mert egyáltalán nem nézek olyat :) köszi a válaszokat, jöhetnek még! :D nem tudom ki volt a csávó, mert sötét volt és nem láttam csak éreztem, hogy ott van meg hallottam a hangját, hogy beszélt hozzám..
2013. okt. 31. 14:07
 9/10 Peti7 ***** válasza:
Lány létedre ilyeneket álmodsz?Egyébként én is azt mondom,hogy gondolj vissza hogy hogy kerültél abba a helyzetbe.Nem kizárt hogy akkor felébredsz,de amikor már tudatos,próbáld meg kivenni telekinézissel a rosszemberek kezéből a fegyvert,vagy próbálj meg vasember lenni.:)
2013. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért? Attól, hogy lány vagyok még miért kéne Hello Kittyvel álmodnom?:D egyébként azóta nem volt ilyen álmom hálistennek..
2013. nov. 18. 02:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!