Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom,...

Norby666 kérdése:

Van egy visszatérő álmom, hogy az ablakon nézek kifelé, és ürhajók/repülőgépek dobnak le valamit, de mire a robbanás ereje elérné a házunkat, abban a percben felébredek. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 20:00
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak egy álom, egyik ismerősömnek pl. az volt, hogy tud repülni, nyugi, nem támadnak le titeket az ufók:)
2012. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló álmom nekem is volt. Ez csak egy álom nincs, semmi jelentése az meg, hogy amikor elérné a robbanás a házatokat felébredsz csak amiatt van mert az agyad túlságosan komolyan gondolja és védekezésből felébreszt.
2012. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy előző életedben Hirosimában, vagy Nagaszakiben laktál,és azt álmodod vissza. Én például álmomban egy hídról estem le. Sokszor megálmodtam aztán gondoltam mert így írták hogy lehet hogy előző életemben történt meg. Mostanában meg azt álmodom hogy a szomszédos épületbe egy repülőgép csapódik bele. De ez az előző nap folyamodványa is lehet PL: Én minap egy Harry Potter filmet néztem meg,aztán éjjel többször is fölkeltem mert azt álmodtam hogy varázsolok. Szóval hatással van az álmaimra az ami történik velem előző nap
2012. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokszor láttad a Terminátort.
2012. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KillerHUN válasza:
Jah én pédául vagy kétszer is ugyan azt álmodtam , hogy leestem egy magas helyröl és kitörtem a nyakam amikor érkeznék le mindig felébredek. Lehet hogy ebben az elözö életbe van valami.
2014. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!