Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem értem az álmaimat? A...

Wágner Bence Aladin kérdése:

Nem értem az álmaimat? A többi lent van.

Figyelt kérdés

Szoktak olyan álmaim, ami olyan mint a sorozat (az álmaim közül szokott lenni), meg az hogy írtam alvás előtt egy írás

és este azt álmodom (valójában nem azt válaszolták) hogy valaki irt nekem, és ekkor furcsa érzéseket támad a fejembe amilyen még nem volt.



2013. szept. 17. 17:13
 1/2 niggamaci ***** válasza:

kicsit erdekes a kerdesed megfogalmazasa :"D

szoval arra valaszolok amit ertettem belole - megpedig azt hogy elalvas elott irsz valamit es az almodba megtortenik /legalabbis igy ertelmeztem/

na van egy olyan dolog hogy tudatos almodas (az amikor "beprogramozod" hogy mit almodj.ha erdekel hogy tudod ezt megcsinalni nezz utana ;))

es ezzel kb ez tortent.van amikor gondolkozol,vagy atelsz valamit es elalvas elott arra gondolsz (nalan ez csak ugy valik b ha nem ezen gondolkozok vegig csak egy kicsit) amire szeretnel es ha minden jol megy akkor megalmodod.na kicsit elkanyarodtam a targytol de a lenyeg: te irtal es ezt megalmodtad mert elalvas elott tortent

2013. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. szept. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!