Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresen átélem az álmaimat?

Rendszeresen átélem az álmaimat?

Figyelt kérdés

mondjuk a múltkor azt álmodtam hogy valaki leszúr és rendesen éreztem a fájdalmat meg mindent

aztán valaki valami átkot szórt rám (ez már egy másik álom) és szörnyen szenvedtem valami nyilaló fájdalomtól meg ilyenek

egy csomó ilyen álmom van,és tudom írányítaani az álmomban hogy mit tegyek, de azt nem ,hogy mi történjen csak azt ,hogy mit csináljak én az álomban

???!!!!


2012. jan. 18. 14:14
 1/4 Antimod ***** válasza:
56%

Én is átélem az álmaimat. Erre mi mást mondjunk?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt hívják tudatos álomnak :D jó kis dolog, utána is olvashatsz. próbáld ki egyszer h repülsz álmodban, atomjó :D. ja és amugy nagyjából tudod befolyásolni az eseményeket. nálam legalábbis érzelmek alapján megy: ha megijedek vagy félek álmomban akkor tuti jön valami rossz, szóval legyél bátor és kreatív :D
2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nálom ugy van ha beleszeretek 1 lányba és azal álmodook másnapra már nem szeret
2012. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó

az szívás ><

2012. jan. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!