Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álom?

Mit jelent az álom?

Figyelt kérdés

Patkànnyal àlmodtam, pontosan ezt: kimentem a kertbe, és egg patkàny evett egy farönknél, aztàn odamentem és megakartam ölni. de õ ràcsimpaszkodottt a làbamra és megmart.Probàltam leszedni a làbamrol de mégtöbbhelyen megmart. Ezutàn kiabàltam sevitségért, de senki nem segitett. Ezekutàna patlàny elmemt. ÉN sirva bementem és lefeküdtem aludni, majd anyukàm lejegelte a sebet. Elaludtam. Ammikor felkeltem kimentem ujra a kertbe, és làttam még 1 patkànyt. Tàvolodni kezdtem, de a patkàny baràtsàgosan jött felém Akkor lehajoltam, és õ elkezdett szaglàszni. Itt ébredtem fel.

Mit jelenthet? Bocsànat a sok helyesiràsi hiba és ékezettek miatt, de telefonrol. Köszönöm a vàlaszokat


2013. júl. 24. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jeleni, hogyha meg akarsz ölni egy patkányt akkor rád támad, ha meg nem akarod meg ölni, akkor nem.
2013. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Meg a piros kezecske.
2013. júl. 24. 15:28
 3/4 A kérdező kommentje:
*megy
2013. júl. 24. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Piros? Miért nem zöld? Nem gondolod hogy ennyi erővel a kérdésed is megérne egy piros kezecskét? Az álmod ezt jelenti, amit mondtam, ezért sincs több kommented.
2013. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!