Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? .

Mit jelenthet ez az álom? .

Figyelt kérdés

Lehet sokan kinevettek, de nagyon szeretném megtudni, hogy az álmomnak van valami jelentése?


"Ma éjjel azt álmodtam, hogy egyik ismerősöm fodrász volt. (Az életben nem az a foglalkozása) Időpontot kértem tőle, és amikor mentem volna hajfestésre, akkor közölték velem, h a hölgy autóbalesetet szenvedett. Felhívtam az egyik barátnőmet, aki mondta, hogy menjek el hozzá. [itt történt még valami amire nem emlékszem!] Aztán arra emlékszem, hogy egy kisgyerekkel Kb. 3-4 éves körüli lehetett, mert a régebbi fajta háromkerekű bicóval ment. Szerintem az a piros bicó lehetett, ami még nekem volt gyerekkoromban. Fogalmam sincs, hogy milyen kapcsolatban voltam a kisgyerekkel. Arra emlékszem, hogy az utcában ő ment előttem, én pedig mögötte sétáltam. Aztán hirtelen előbukkant egy fiú és megcsókolt. Valami olyasmire emlékszem, h megtámadtak és utána bukkant fel a fiú, nem tudom már. (A fiút nem nevezem meg, de már közel 3-4 éve szerelmes vagyok belé. De valószínűleg viszonzatlan szerelem) Na akkor valami furcsa érzés kapott el, a szívem hevesen dobogott, tudjátok, amikor valaki őszintén hatalmas szívvel szerelmes. Aztán arra emlékszem, hogy amikor megcsókolt akkor jó erősen átöleltem, és valami olyasmit mondtam neki, hogy "sose hagyj el ezek után". [aztán megint nem emlékszem, hogy mi történt!] az utolsó kép ami még beugrik az álmomból az, hogy tél volt. Szakadt a hó. Egy kisgyerekkel (ha jól emlékszem kisfiú volt) akivel sétáltam. A játszótérre szeretett volna menni, fel a mászókára. Felraktam és akkor észrevettem, hogy elhagyta a cipőjét. Eközben három férfi visszaadta, de ugyanaz a három alak a sarkon megtámadt. Aztán a fiú újra feltűnt (de úgy rémlik, hogy a verekedésből vér is folyt), de a lényeg, h a fiú újra megcsókolt és jó erősen magához húzott."


Aztán felkeltem! Egyébként ennek az álomnak lehet köze ahhoz, h a napokban beszéltem ezzel a fiúval? Gondoltam leírom, és megkérdezem! :)


2013. júl. 25. 14:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem mindenképp amiatt van. Tipikus csajos álom.
2013. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Álomtól függetlenül tipikus csajos gondolkodás.
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!