Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az egyik: Zuhantunk kézen fogva a párommal. (Tudni kell, hogy én nagyon tériszonyos, félős ember vagyok.) Szóval úgy kezdődött az álom, hogy zuhanni készültünk, ezért nagyon erősen összekulcsoltuk a kezeinket. Én nagyon féltem, párom nyugtatott, mondta hogy nyissam ki nyugodtan a szemem. Egy ideig még csukott szemmel zuhantam, de éreztem, nincs mitől félnem, biztonságban vagyok, leírhatatlan érzés volt az egész, aztán kinyitottam a szemeimet és láttam hogy nagy csodás épületek mellett zuhanunk, láttunk 1-2 embert sétálni az épületek mellett, hírességeket. Éreztem, hogy sosem fogunk leesni. Az a tudat volt bennem végig, hogy köze van ennek a mennyországhoz, tehát vagy ott vagyunk, vagy az oda vezető úton. Boldogságot, békét, nyugalmat, felüdítő érzést éreztem.

2013. júl. 24. 15:46
 1/2 A kérdező kommentje:
A másikat nem írom le inkább, mert elég homályos.
2013. júl. 24. 15:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy érzelmileg ingatag vagy, de a párod képes egyensúlyban tartani az érzelmeidet.
2013. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!