Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérö álom?

Mit jelent ez a visszatérö álom?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt,hogy autót vezetek,peddig nincs is jogsim a való életben,és még nem is lehetne,mert csak 16 vagyok. Elöször mindig jól megyek,majd van amikor a rendörség üldöz, van amikor csak simán menekülni kezdek, és legtöbbször mindig összetöröm a kocsit(mindig a sajátunkkal álmodok,peddig az elsö álomtól az utolsóig 3szor cseréltünk kocsit), de nekem soha nem lesz bajom. Legtöbbször itt véget érnek,de egyszer azt álmodtam, hogy autó nélkül is tovább menekültem és próbáltam mindenhova elbújni,de mindenütt megláttak, és soha nem sikerült elfogniuk(gyakran közeli rokonokat láttam az üldözöimben), a végén málnás csokival akartak elöcsalogatni,mert az az egyik kedvencem. Ja és elöször mindig kedvtelésböl kezdek vezetni, de a végén menekülök.

2013. ápr. 18. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

höhö...ismerős...nem pont ez, de van ilyen...aztán évekig semmi, egyszercsak folytatódik..


Ne izgulj, teljesen normális vagy.Ez az emberi agy kifürkészhetetlen működésével jár. Aki azt mondja, hogy megfejti, azt nagy ívben kerüld.


Ha zűrösek a napjaim, én is összeálmodok mindent, sőt ugyanazt folytatásban..másnap jót röhögök...aztán, ha nyugisabb az élet, akkor álom nélküli a szunya.


Szóval, fel a fejjel, álmodni fogsz ezentúl is..és nem jelent semmit...


...na jó...talán fáradt vagy, vagy a feletetés nyomot hagyott...

2013. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az út, az autót vezetni, az életedet jelenti, hogy hová mész, merre tartasz. Hogy kedvtelésből vezetsz először, aztán menekülnöd kell, azt jelenti, hogy vannak olyan dolgok, amik eleinte jó bulinak tűnnek, és később derülnek ki, hogy igenis vannak benne komoly dolgok, buktatók (ez lehet pl. munka, szórakozás, bármi, amit vállalsz.)

A rendőrség a tanáraidat/vagy és a szüleidet jelképezi, biztos vannak olyanok is köztük, akik akadályozni akarnak a pályádon, hogy szerintük te nem való vagy oda.

A kocsi összetörése jelenthet veszekedést, vitát, vagy csak sima nézeteltérést.

A málnás csoki pedig annyit tezs, hogy szívesen kipróbálnál valami újat, vonz az isnmeretlen.

2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!