Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő álom?

Mit jelent ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Több visszatérő álmom is van,de az egyik legfurább az amelyikben teljesen tudatában vagyok annak,hogy én most csak álmodom,és olyankor mindig elkezdek gondolkodni,hogy akkor most végül is megtehetek bármit,hiszen ez úgyis csak álom.De olyankor azért még elkezdek gondolkozni azon is,hogy valóban álom-e ez,mert nagyon valóságos,és mi van ha mégsem az,és valami olyan dolgot teszek,amit megbánnék később?(mert van ilyen)Olyankor meg szoktam csípni magam,és nem érzek semmit,és tudok rebegni a levegőben,és repülni is,de vagy nem találkozom senkivel sem,vagy olyan helyzetbe kerülök,hogy el kell kezdenem erőltetni az ébredést.

Természetes dolog az,hogy álmomban tisztában vagyok azzal,hogy mindez csak álom,és hogy én irányítom az események nagy részét? Úgy értem,hogy eldöntöm kit keressek meg bizonyos okok miatt,mint például,egyik ismerősömmel már rég el akarok számolni,és őt is szoktam keresni az álmomban,azért hogy jól meggyepáljam.Kicsit hülyén hangzik de így van:)



2013. márc. 31. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. Ha félálomba vagy már akkor szokott ez előjönni. Velem is megszokott történni gyakran.
2013. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Spontán tudatos álmot élsz át. Nem mindennapi az biztos, de vannak emberek, akik még energia befektetésével is csak nagyon nehezen képesek ilyesmire. Tehát hogy tisztában legyenek azzal, hogy éppen csak álmodnak és bármit megtehetnek. Szerintem használd ki, álmokban születnek a legjobb ötletek a mindennapi kérdéseinkkel, dilemmáinkkal, döntéshelyzetünkkel kapcsolatban.
2013. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most viszont még az kezdett el foglalkoztatni,hogy ha tegyük fel egy ilyen álomban mondjuk kedvem támadna meglátogatni valakit,vagy például elmenni az állatkertbe,akkor ott a valóságos eseményeket látnám? Teszem azt,alvó állatokat látnék,vagy ez is csak úgy véletlenszerűen alakulna?Lehet ez is ostoba kérdés,de nagyon érdekesnek találom,és kíváncsi vagyok rá:)

Köszi előre is!

Lényegében ezt csak azért kérdezem,mert oltári nagy dolog lenne,ha például mikor reggel összetalálkoznék a haverommal,meg tudná, neki mondani,hogy pl.hova volt lerakva előző este a kocsikulcsa,vagy valami ilyesmi:)

2013. ápr. 1. 08:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel véletlenszerű dolgokat látnál. Persze vannak kivételek. Ha mondjuk keresel egy tárgyat, amit már rég nem tudod, hova tettél, de valahol a tudatot mélyén ott van, azt álmodban elő tudod hívni. Álmunkban sokkal jobb az emlékezőképességünk.

Egyébként meg minden egyes embernek másfajták az álmai, a kérdései legkönnyebben úgy kaphatsz választ, ha saját kezűleg deríted fel a sajátjaidat.^^

2013. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A tudatos álom egy teljesen természetes jelenség.A pontos okát még kutatják a tudósok,de valószínűleg ilyenkor nem "alszik" az idegrendszer.A tudatod az idegrendszered segítségével felfogja azt, hogy te most csak álmodsz. Ha elképzeled azt az ismerősödet,hogy ő most ott van akkor az álmodban valószínűleg ott lesz. Mivel TE irányítod, ami akarsz az ott lesz. Ha az utca közepén akarsz egy ajtót Szibériába akkor az ott lesz.
2013. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wolfox20 válasza:
Egyszer álmodtam tudatosan, de megijedtem álmomban, attól, hogy én most álmodok, úgyhogy elkezdtem forgatni a karomat vállból... Ez nem volt jó ötlet, mert arra ébredtem, hogy beleb@sztam a kezemet az éjjeliszekrénybe.:D
2013. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát hasonlóképpen már én is majdnem ráb@sztam,mert egy ilyen tudatos álom közben rám jött az a bizonyos biológiai szükség,amit a kutyák könnyedén elintéznek egy fa tövében.

Viszont én akkor álmomban még mindig azon dilemmáztam,hogy mi van ha mégsem álmodom,és még a végén köztisztasági szabálysértést követek el :) De valahogy meggyőztem magam,hogy ez csak álom,és próbáltam könnyíteni magamon,ami valami miatt sehogyan sem akart sikerülni,és akkor (mikor már a prosztata,és egyéb betegségeket is kizártam)jöttem rá,hogy ez valami természetes reflex-szerű dolog lehet,ugyanis arra ébredtem,hogy végülis majdnem sikerült a dolog,csak nem a fa tövébe,hanem az ágyamba:)

Vicces de ebből én arra következtetek,hogy vannak dolgok amiket az idegrendszerünk,vagy valami más,egyszerűen nem enged meg,hogy megtegyük álmunkban.(még szerencse:).

Viszont az is egy érdekes epizód volt az álmaim közül,amikor már sokadik alkalommal ismét repülni akartam,és azon elmélkedtem,hogy melyik távoli helyet lenne érdemes megnézni,amit aztán le is fogok ellenőrizni a neten,hogy a valóságban is olyan-e,mint álmomban volt.Nem is gondolkodtam sokáig,nehogy fölébredjek eldöntöttem,hogy Miami jó lesz kezdetnek.Csak hát megint elkezdtem aggódni,hogy"de mi van ha mégsem álom". Viszont ha repülni tudok,akkor ez álomnak kell hogy legyen...Vagy ha mégsem,és odarepülök Miamiba,és elszáll a repülési képességem???Jöhetek haza megszégyenülve repülőgéppel...Na általában ezzel b@szom el az időt,és fölébredek mielőtt belekezdtem volna az utazásba:)

2013. ápr. 4. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!