Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a néha-néha...

Mit jelenthet ez a néha-néha visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Házasságban élek 3 éve, van egy kisfiunk, szeretem a férjem.

De volt egy diákszerelem, ami az első volt, de érdekes mód soha nem jöttünk össze a fiúval. Mikor "udvarolgatott" mindig olyan hülye dolgokat csinált, de tudtam hogy azért, mert tetszettem neki, aztán egyik nap leült velem szembe és mondta 2x hogy mondjam neki, hogy szeretem . Én erre: De minek mondjam? Én gyerekfejjel azt hittem megint valami "szivatáson" töri a fejét és nem akartam részt venni benne, bár szívesen mondtam volna. Aztán már nem közeledett úgy. Más iskolába kerültünk, de egy kisvárosban lakunk, mikor elment a házunk előtt kocsival, mindig be-be nézett, hogy nem-e vagyok kinnt, vagy ha az utcán meglátott, bámult. Na mindegy, soha nem jöttünk össze.

Az álmom: Szoktam vele álmodni, általában azt, hogy együtt vagyunk, nevetgélünk, élvezzük egymás társaságát, érződik, hogy van köztünk valami, de eddig egy ölelésen kívül semmi nem történt. Nem szoktam rá gondolni, álmodozni róla, mert miért. De mondjuk amikor meglátom akkor eszembe jutnak a jó emlékek, meg a mi lett volna, ha? De ennyi. Hetek óta nem volt eszembe, de ez az álom most is úgy ért, mint a villámcsapás. Általában az álmaimban különböző helyszínen vagyunk, van hogy társaságban, vagy kettesben. Nem értem miért tér vissza mindig ez az álom és így, hirtelen.


2013. febr. 26. 15:02
 1/3 Tonny88 válasza:

Szerintem azt jelentheti, hogy még mindig szereted, még ha magadnak sem vallod be és elfojtod az érzést, mert az álmok az érzelmeink tükörképei.


De, hogy biztosabbat mondhassak, megnéztem egy álmoskönyvben , annak segítségével erre jutottam, mint kívülálló:

A társaság zavaros viszonyokat jelez, ami itt (szerintem) egyértelműen azt jelenti, hogy nem zártad le magadban a múltat és úgy gondolhatod, hogy ő sem. Az hogy együtt vagytok, szerelmet is jelenthet, ami pedig annyit tesz, hogy magányosnak, esetleg társtalannak érezheted megad. Az ölelés intő álom, arra utal, hogy valaki becsaphat. Ebben az esetben ez Te magad is lehetsz. Nem ismerlek, szóval személyesebbet nem tudok mondani, de remélem segíthettem.

2013. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Magányosnak nem érzem magamat. Nem tudom hogyan lehet két férfit szeretni egyszerre, de lehet hogy ez a magyarázata, lehet nem. Részemről le van zárva életemnek ez a fejezete, de az álmaim szerint nem.
2013. febr. 26. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ami régen nem vált valóra, az most álmodban életre kel. Az álmaidban éled meg vele mindazt, amit szerettél volna. Így dolgozod fel azt az érzelmi hatást, ami anno akkor ért. Hogy miért éppen most? Azt csak Te tudod, a Te álmod.

De egy biztos, zárd le magadban a múltat, álmodban köszönj el tőle vagy dolgozd fel azt, hogy mi lett volna ha? Válaszold meg a kérdést. Ha nem teszed, még nagyon sokáig fog ez az álom gyötörni, és nincs időhöz kötve, hogy mikor álmodsz vele.

Jobb mindent lezárni, és élni azt az életed ahol éppen vagy.

2013. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!