Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura, visszatérő álom, de miért?

Fura, visszatérő álom, de miért?

Figyelt kérdés
Nos, már kb negyedjére álmodom majdnem ugyanazt, hogy éjszaka van, a szobámban kicsit pirosas a világítás, és az álmomban álmodok és felkelt valami ami irányítani vagy nemtudom mit akar velem, ezért elkezdek kiabálni, de nem jön ki hang a torkomon, és felkelni se tudok, aztán mikor felkelek (még mindig az álmomban) akkor átfutok szüleimhez és akkor megnyugszok, sőt elkezdek sírni, ami fura, mert már nagyon régen nem sírtam, és nem vagyok érzékeny típus életben. Mikor ez az egész így lemegy, akkor felébredek, felkapcsolom a villanyt és gondolkodok hogy miért álmodom ezt meg minden, aztán visszafekszek. Miért lehet ez a visszatérő álmom? Valami pszchihés eredetű dolog okozhatja? 16/f amúgy.

2013. febr. 13. 17:02
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Tényleg elég fura álom, de nem érdemes vele foglalkozni, majd elmúlik magától. Egyszerűen egyszer megragadta a fantáziád, és azóta az agyad pihenéskor előbányássza újra és újra.
2013. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megszállt a pisti szerintem.
2013. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
van ötletem mi lehet ez de mind1
2013. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen ötleted van? Amúgy a pisti nem lehet, ő a határ úton lakik... De most komolyan, szerinted mi okozhatja ezt?
2013. febr. 14. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem valami nyomja a lelked, és szeretnéd kisírni magad a szüleidnek. :) De ez az életben nem megy ilyen könnyen.
2013. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El kéne?
2013. febr. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!