Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatérő...

Mit jelent ez a visszatérő álom? Többi lent

Figyelt kérdés
Hallottam arról, hogy álmodunk azokról a dolgokról amik előző életünkben történtek, főleg ha érdekel a dolog. Szóval évekkel ezelőtt álmodtam olyat, hogy volt egy sín egy dombon és annak a túloldalán volt egy ház, ahova bementem és elég "régimódian" éltek az emberek, de nagyon kedvesek voltak... nagyon megszerettem őket.Pár hónapra rá pedig azt álmodtam, hogy azon a helyen voltam a sín másik oldalán és megint elmentem volna a házba de nem engedte valaki.Ezeket persze már rég elfelejtettem, viszont a mai álmomtól eszembe jutottak. Ma az volt benne, hogy egy barátnőm elvitt valahova és az a hely volt..a ház, a sín..és sírva fakadtam, merthogy én ismerem azt a helyet. És gondoltam rá, hogy ott élhettem előző életemben. Persze biztos csak élénk a fantáziám és túlgondolom a dolgot, de lehet hogy van benne valami. Szerintetek?
2013. márc. 16. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer álmomban én is voltam egy házban vagy lakásban - lehet ha egyszer élőben látom felismerném és dejavum lenne
2013. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!