Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, mit jelenthet?

Visszatérő álom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Már vagy hússzor álmodtam ugyanazzal a szőke fiúval. Áll előttem egy kertben és csak mosolyog. Nem ismerem, sose láttam, de álmomban mintha ismerném. És mindig visszatér, de nem tudom mire vélni. Mit jelenthet?
2013. márc. 19. 14:50
 1/3 Lupus ***** válasza:

most jön az, h mindenki kiröhög, de:

Az ismétlődő álmok gyakorta az előző élet visszhangjai.

2013. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes keresni ezt a fiút a való életben. Nagy valószínűséggel előbb-utóbb fel fog tűnni. Nekem is volt már hasonló álmom egy fiúról. Fél évre rá találkoztam vele a való életben, olyan volt, mintha már ismerném valahonnan. Elég fura, de megtörténhet. Szóval tartsd nyitva a szemed! :)
2013. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy az agy sosem talál ki új arcokat illetve helyszíneket. Te ismered azt a fiatalembert! A kérdés csak az hogy honnan.. és miért ragadt meg ennyire benned?
2013. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!