Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Jelenthet...

Visszatérő álom. Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom akivel gyakran kutyát sétáltatunk egy hozzánk közeli erődben.Amúgy is valamiért(nem tudom miért) rettegek az erdőkben.De az álmom óta egyáltalán nem merek arra menni.SZóval:

Álmomban szintén kutyát sétáltatunk.A barátnőm telefonál és lemarad én pedig lábnyomokat veszek észre.Elindulok és az egyik fán meglátok egy halott lányt a lábánál fogva felakasztva.Nem ismerek rá.Nagyon megijedek de nem szólok a a barátnőmnek és senki másnak csak megyek tovább.

Ennyi az álom.És egyre többször visszatér.Van ennek valami oka?



2013. ápr. 10. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy olyan problémára, félelemre utal, amit elhallgatsz, letagadsz, a szőnyeg alá söpörsz pedig valójában nagyon is létező dolog és nem is kis horderejű...
2013. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

huh ez eszembe sem jutott pedig igazad van.

Köszönöm!

2013. ápr. 10. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit
2013. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!