Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy emlékszem mindenre, és...

Hogy emlékszem mindenre, és hogy lehetett ennyire valósághű az álom?

Figyelt kérdés
Egy távoli(helyileg) barátommal álmodtam. Az álomban itt lakott a városunkban, mászkáltunk vele, beszélgettünk, stb. A furcsa az, hogy mindenre emlékszem ami az álmomban volt. A barátom ruhájára, arckifejezéseire, arra hogy az álomban késő délután volt, a város részleteire, MINDENRE. Másik furcsa dolog, hogy ennyire valósághű álmom még sohasem volt. De hál istennek kellemes élmény legalább.
2013. márc. 3. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Régen kung fuztam és ott csináltunk Ta-chi gyakorlatokat is (érdekes, mert most hogy nyáron minden nap futottam a pályán megismertem egy férfit ő is épp futás után Ta-chizott- mondta karatéra is jár- én is kedvet kaptam hozzá így heti 2-szer eljárok. Kicsit feltöltődök, meg addig is emberek között vagyok... Meditálni nem szoktam -na jó néha a jou tube -on meghallgatom, de nekem nem használ...

Nem is hittem eddig ebbe az ezo akármilyen dolgokban, csak volt egy álmom és azóta kutakodtam próbáltam megfejteni az enyém...

Aztán a vonzás meg titok, meg minden kategóriába jártam már... Parkolóhelyet már tuti jól tudok vonzani :P -apró örömök az életben... :D

Kicsit mostanában többet látok mint amennyit kéne...

az álmomról nem írok, nem akarok beszélni róla.


Te is küzdő sportolsz???

2013. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nos én sem ezekre a full ezos dolgokra gondoltam. Agykontroll alatt is csak azt értem hogy meditálás közben kellemes gondolatokat mondok magamnak :) Nekem a meditálás használ /kb 3 éve csinálom/ bár én zene nélkül. Mivel katonasulis vagyok, így van gyakorlatom a katonai közelharcban és a karatéban is, és ezeket nap mint nap gyakoroljuk, alkalmazzuk egymáson. /Plusz én itthon edzek, fejlesztem magamat./
2013. márc. 4. 07:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Voltam agykontrollos nyelvtanfolyamon de nem tanultam meg -lehet nem mentem le alfába :)

Ma viszont megyek futni végre süt a nap ilyenkor feltöltődöm napenergiával...

2013. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ah én is nagyon imádom, hogy lassan itt van a jó idő, mikor se nem meleg, se nem hideg. Azt kell kihasználni! :) Olyan jó lesz kint a természetben meditálni, tai-chizni, meg edzeni :)
2013. márc. 4. 14:56
 15/15 immacculatatta válasza:
Kedves kérdező! Ez azért történt mert tudatilag magas szinten vagy. Én tegnap olyat álmodtam ami nem valósághű volt, hanem OTT VOLTAM! Igaz volt bennem némi kémia is. :)De valóban ott voltam. Mint ahogy most írok és mint ahogy te olvasod ha ez már nem egy nagyon régi elfeledett fórum. Próbálom egyenlőre kinyomozni, hogy ez hogyan lehetséges illetve kicsit félek is. Mivel nem rémálom volt, de nem is pozitív..
2017. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!