Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok érteni/beszéln...

Ti is szoktatok érteni/beszélni idegen nyelveket álmotokba? Ez mit kelent?

Figyelt kérdés
nem az első eset,hogy más nyelvet beszélek álmomba. most pl. beszéltek hozzám álmomba olaszul ,és megértettem a egészet,habár gondolom,amit álmomba hallottam nem igazi olasz ,csak halandzsa:D

2013. márc. 2. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Rendszeresen: német, angol, spanyol. Ezeket a nyelveket beszélem ébren is, álmomban ugyanúgy megjelennek.

Semmi különöset nem jelent, amelyik nyelvhez az adott dolog, amiről álmodok, kötődik, azon a nyelven fogom álmodni. Pl., ha az iskolai évekről álmok, akkor németül, ha olyan könyvről, vagy filmről amit most olvastam vagy láttam spanyolul, akkor spanyolul, ha az amerikai utamról, akkor angolul, és így tovább.


Ebben aztán végképp semmi misztikus dolgot nem kell keresni!

2013. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom,csak úgy érdekes,hogy egyik nyelvet sem beszélem,de álmomban viszont folyékonyan..
2013. márc. 2. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben sincs semmi szokatlan.
2013. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez itt a kérdés, hogy beszéled-e ezeket a nyelveket ébren is. Mert ha csak álmodban, az bizony különös, és nagyon is misztikus. Feltehetőleg tudtad ezeket a nyelveket egy régebbi életben. Lehet, hogy álmodban visszamész azokhoz akikkel azon a nyelven beszélgettél. Jókai is egyik regényében bemutat egy ilyen különleges esetet. Pál apostol is a bibliai jelenetben más nyelven kezd beszélni miután a lóról leesett.
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát errő beszélek,hogy csak álmomba beszélek olaszul,am NEM tudok. ezt tartom érdekesnek..:O
2013. márc. 2. 23:58
 6/9 anonim válasza:
ez tényleg nagyon különös
2013. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:
50%
Nekem dalszövegek szoktak teljes egészében eszembe jutni, amiket már régen "elfelejtettem".
2013. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én inkább olasz halandzsának gondolnám, és miovel nem tudsz olaszul, ezt leellenőrizni sem tudod
2013. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyen velem is törtét. :D Értettem az olasz beszédet álmomban, a valóságban pedig csak most szeretném elkezdeni autodidakta módon.
2013. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!