Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha én egy...

Mit jelenthet, ha én egy ilyet álmodtam egy számomra idegen öregemberrel?

Figyelt kérdés
Egy öregemberrel mászkáltam, beszélgettem vele, majd haza akartam kísérni. Egyszer csak a lépcsőházban megmerevedett, majd ugyanilyen merevséggel leesett a lépcsőről, és úgy maradt. Ezt az öregembert még sosem láttam az életemben, de valahogy az álmomban nagyon ragaszkodtam hozzá, és nagyon megijedtem, mindenáron azt akartam, hogy életben maradjon; elkezdtem a földön rángatni, és azt mondogattam neki (nem tudom, miért), hogy "Könyörgöm, gyere vissza!", majd ahogyan ezt harmadjára kiejtettem a számon, felébredt - és most jön egy tök abszurd rész -, majd felállt, és nagyon megnyúltak a lábai, és megint megmerevedett, de láttam, hogy nagyon erőlködik, majd fenékre esett, és úgy nézett rám, mintha azt akarta volna mondani, hogy "Ez nem megy nekem."... Ezután talpra állt, de nem emlékszem, hogy folytatódott volna az álmom, vagy itt lett vége. Mit jelenthet?

2012. máj. 20. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen jelentése nincs. Az öregembert láthattad korábban is, csak nem emlékszel rá.
2012. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, csak nem értem, hogy miért kötődtem hozzá ennyire az álmomban? Olyasmi érzéseket tápláltam iránta, mintha a 3. nagypapám lett volna... :D
2012. máj. 20. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már hasonlót még az iránt is, akit nem is kedvelek. Tényleg nincs jelentősége.
2012. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De biztosan van valami jelentősége!!! :D
2012. máj. 20. 19:11
 5/6 PONYlow válasza:
Általába ilyenkor azért álmodnak az emberek öregemberrel mert az az öregember erőszakolta meg őket az előző életükbe. Csak nem emlékeznek rá!
2012. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:DDD trollolol!
2012. máj. 24. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!