Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy emlékszem mindenre, és...

Hogy emlékszem mindenre, és hogy lehetett ennyire valósághű az álom?

Figyelt kérdés
Egy távoli(helyileg) barátommal álmodtam. Az álomban itt lakott a városunkban, mászkáltunk vele, beszélgettünk, stb. A furcsa az, hogy mindenre emlékszem ami az álmomban volt. A barátom ruhájára, arckifejezéseire, arra hogy az álomban késő délután volt, a város részleteire, MINDENRE. Másik furcsa dolog, hogy ennyire valósághű álmom még sohasem volt. De hál istennek kellemes élmény legalább.
2013. márc. 3. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd hozzászoksz. :) Az egyik tipp, hogy azért emlékszel ilyen élénken, mert miközben aldutál az elméd friss volt.
2013. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
aludtál*
2013. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát..elalvás előtt mindig meditálok, tegnap volt az első hogy meditálás előtt tai chi és teázgatás is volt :)
2013. márc. 3. 11:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Szeretlek. :))
2013. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Szeretek én is álmodni - ott legalább boldog vagyok és az az egy ami az enyém és nemtud elvenni a férjem- minden mást elvett már és el is fog :(
2013. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ugyan, ne így fogd fel. Ha valamiben jó vagyok, az az, hogy meg tudom nyugtatni az embereket, megláttatni velük a jót - ezért is gondolnak sokan idősebbnek, mint ami vagyok. Nekem sem volt jó gyerekkorom, sőt, pokoli volt, mégis ezek a dolgok segítenek :) Ha gondolod priviben beszélgethetünk, ahogy gondolod.
2013. márc. 3. 12:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszi aranyos vagy de most nem igen van kedvem beszélgetni- lefekszek a lányommal pihenni -talán még álmodok is :P
2013. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szép álmokat kívánok! :)
2013. márc. 3. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Neked is :)


(sajna ebéd után sem álmodtam... Pedig van 1-2 álmom ami olyan hosszú filmszerű elég élethű..., akkor meg miért nem emlékszek mindig az álmokra nem tudom...)

2013. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Próbálj előtte meditálni, esetleg Ta-chizni. Vagy ott van még az agykontroll. Régebben féltem kipróbálni, de mióta belefogtam egészen tetszik. Én mind hármat "művelem" plusz ott van még a küzdősport :) Ez így nagyszerű kombinálás szerintem. Ha gondolod kipróbálhatod, vagy mesélhetek is róla.
2013. márc. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!