Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon valósághű volt.

Figyelt kérdés

Állok egy gát tetején, felülről tűz le rám a nap. Hihetetlenül forró, érzem az egész testemen. Körülöttem apró tűzhányók, hófehér tiszta füstöt okádnak magukból. Mindenütt emberek vannak, de a csend irtóztató. Nyugalom van. Lehajolok. Két kezemmel felmarkolok annyi homokot, amennyit csak tudok. Érzem a hűvösségét, érzem, ahogy lassan átcsurog az ujjaim között. Szétnézek az emberek között. Két embert ismerek fel. A nővéremet, és egy katonát. Aki életben nem a párom, de közel áll hozzám érzelmileg, nagyon közel. Megfordulok, leveszem a bikini felsőmet. Leülök, és mintha csak egy csúszda lenne a gát, lecsúszom rajta. Minden tiszta homok, érzem a hátamon, érzem a testemen. Eszméletlen boldogságot érzek. Mindenütt körbevesz. Az emberek boldogok. A katona rám mosolyog, engem néz. Bár félig meztelen vagyok, nem érzem zavarban magam. Észre sem veszi senki, természetesnek tűnik. Elsétálok a gát lábától, találok egy épületet. Bemegyek. Sötét, nem a legnagyobb tisztaságú, de nagyon friss, hűvös levegő fogad. Szétnézek, már amennyire látok. Meglátom a bikinimet a földön. Felemelem, de nem veszem fel. Visszasétálok a gáthoz. Érzem a talpam alatt a homok hűvösségét. A nap lassan lemegy, a horizontot elönti a narancssárga fénye. Hallani a víz csobogását. Az emberek boldogsága betölti az egész teret. Boldog vagyok.



Ezzel ért véget az álmom. Azért írtam le, mert nekem még az életben nem volt ennyire intenzív, valósághű álmom. Szabályosan csalódott voltam, mikor felébredtem. Éreztem a homokot, éreztem a napsütést. Éreztem a férfi tekintetét. Éreztem a nővérem boldogságát. Mit jelenthet?


2010. jún. 1. 19:33
 1/5 anonim válasza:
100%

valami nagyon kellemes behatás ért mostanában, és a tudatalattid így tudatja veled, hogy ez neki tetszett ;)

és akar még ilyen kellemes hatást...ne okozz csalódást, mindent kezelj pozitívan!

2010. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%

Szerintem próbáld meg részenként értelmezni, álmoskönyv segítségével

testvér: meglepetésben lesz részed

GÁT - Szenvedély, dühkitörésre való hajlam. Gát, amit elsodor az ár: nagy elhatározás, komoly fogadalom, amelyet nehezen bár, de betartasz

A felhőtlen boldogság szerintem az aznap történtek miatt, s a régi ezekkel kapcsolatos emlékek miatt jött

Póbáld meg valahogy összerakni ezeket.

HOMOK Felelőtlenül tett ígéret. Tengerparti homok, ami égetné a talpad: amit Te könnyű kis flörtnek gondoltál, azt a másik igencsak komolyan vette. Homokvihar: gondok, bajok, amelyekből csak nehezen bontakozol ki.

TENGER -Általában a félelem jegye. Tenger, ha háborog: büntetéstől való félelem; gyermekálomban: szigorú környezet. Békés tenger: szomorúság, olyan bánat, amihez ragaszkodsz. Kék tenger: féltékenység: Tenger, amelynek szokatlan színe van: indulatosság, goromba természet. Tengerben fürdeni: szabadságvágy; tengerben félelmet, iszonyatot érezni: önállótlanság. Tengerpart: döntésképtelenség, habozás.

2010. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív élmény ért (talán). Vagy a tudatalattid üzeni, hogy jóban lesz részed. De az amit előttem bemásoltak azt vond össze, talán rájössz.
2010. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt hasonló álmom, csak nem ilyen idilli körülmények között. Én azt hittem, hogy meg fogok halni, de annyira valóságos volt az egész, hogy sokáig megborzongtam ha rá gondoltam. Nem azért, mert rémisztő volt, hanem amiatt, hogy annyira valósnak éltem meg.


Baromi jó lehetett neked.

2010. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már valaha halál közeli élményed?Mert ha igen,akkor esetleg annak hatására jöhetett ez az álom.


Ebben az álomban megjelennek az életnek és a megtisztulásnak a szimbólumai is.


Ha igaz az az elmélet,hogy a lélek kész élettervvel születik a földre,akkor azt is el tudom képzelni,hogy ez az álom azt időszakot mutatta szimbolikusan,amikor erre az életedre készültél :)

2010. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!