Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt hogy valahová nagyon sietek (munka, iskola, utazás bármi) és soha nem érek oda lekésem a buszt vagy ilyenek mert mindig vissza kell mennem valami fontos dologért, nem készülök el soha időben. Tudja valaki ez mit jelent?

2013. febr. 22. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is gyakran álmodom ezt. Aggódós tipus vagyok, kevés önbizalomhiánnyal, hajlamos vagyok negativan gondolkodni magammmal kapcsolatban, pl. hogy áá ez nekem nem sikerülhet. Talán ezzel függ össze nálam. Nálad is valami hasonló lehet. Gondolom pörgősek a napjaid, mindig próbálod utólérni magad és az ezzel járó stressz üthet ki rajtad ilyen formában éjszaka.
2013. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*mármint kevés önbizalommal, bocs.
2013. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! igen én is ilyen vagyok. önbizalmam a nulla alatt van, aggódós vagyok eléggé, talán túlságosan is.
2013. febr. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!