Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban mindig egy gödörbe...

Álmomban mindig egy gödörbe lépek. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan hogy álmomban egy gödörbe lépek (vagy nem tudom mibe) és így...megrázkódom az ágyban és persze felébredek..:S

2013. febr. 21. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérkeringési problémák a lábadban.
2013. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Általában akkor jön elő, ha különösen fáradt vagy. Ennek szerintem speciel élettani okai vannak, próbálsz elaludni, de az idegrendszered még felriad. Ezért álmodsz olyat, hogy gödörbe lépsz, elesel, lezuhansz stb., mert már olyankor álmodsz, és álomban általában meg szoktak jelenni a külső ingerek. Azért emlékszel rá, mert közvetlenül az álomból riadtál fel. Velem is nagyon gyakran előfordul, hogy különösen ki vagyok merülve egy hosszú nap után.
2013. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez gyakori jelenség elalváskor.

Én lépcsőn szoktam leesni általában.

2013. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ismerős az érzés. Biciklivel esem el, futás közben… és mindig felriadok rá.
2013. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!