Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek tényleg vissza...

Szerintetek tényleg vissza fog térni az álmomban?

Figyelt kérdés

Lécci ne nézzetek bolondnak, de tegnap ezt álmodtam: tök fehér teremben vagy nem is tudom h hol voltam, de minden fehér volt... és egyszer csak megjelent egy sötét talán csukjaszerű volt rajta és kicsi volt aránylag, szoval egy ilyen lény neki csak a szemei világítottak fehéren és azt mondta nekem, h mindent elérek amit csak akarok, ha belemegyek az ajánlatába... igen ez eddig jol hangzik csakhogy az a feltétele, hogy nem lehetek soha többé szerelmes ezt az érzést örökre elfelejthetem és hagyott nekem gondolkodási időt, azt mondta, hogy ma vissza jön... félek mert nem tudom, hogy mi legyen... valami lelki segítséget legalább lécci mert ez nagyon váratlanul ért...

Szoval aki tud az segítsen még ma!!!


2013. febr. 14. 18:08
 1/8 anonim válasza:

Szerintem a szerelmet ne add fel, az a legszebb érzés a világon. Ne menj bele!

Majd írd meg, hogy visszajött-e. :)

2013. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előző csak szívat, ez csak egy álom, képzelgés, semmi köze a valósághoz.
2013. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudatosan vagy tudat alatt foglalkoztál ezzel a témával mármint démonokkal, a lelked eladásával (?) ezért álmodhatsz ilyet, előfordulhat hogy megint ezzel álmodsz, akkor mondj a csuklyás alaknak nemet biztos ami biztos :)
2013. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem adod el a szerelmet. Mi volt? :)
2013. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok itt a kecske.
2013. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vissza jött és szinte megbabonázott de nem mentem bele csak majdnem... azt mondta, hogy többet nem fog előjönni csak ha erősen gondolok rá... nem tudom h jol döntöttem-e... :(((

:$

2013. febr. 15. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szép kis kamu kérdés, de ez az írásod már erősen túljátszott.
2013. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd ha Morpheus jön el hozzád a Mátrixból, a kék pirulát válaszd!

Számodra inkább jobb a tudatlanság. Nem vagy te egy Neo.:)

2013. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!