Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tér vissza álmomban?

Miért tér vissza álmomban?

Figyelt kérdés

Apukám 4 éve lesz, h meghalt, és mostanában vele álmodom.

Mindig ugyanazt, h meglátom, meglát, és mosolyog, elindul felém......de annyira elkezdek sirni, h eltünik.

Ma aludtam a kislányommal, és megint ezt álmodtam, de most mondtam magamnak, h nem sirhatok, neki is mondtam, h nem sirok, jöjjön közelebb, de nem bírtam, és eltünk. Mindig zokogva kelek fel.

Tud valaki magyarázatot adni erre?


2009. dec. 14. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tudtad Édesapád halálát feldolgozni, túlságosan szeretted/szereted ahhoz, hogy feldolgozd, hogy elment. Nem ritka, hogy olyannal álmodsz, aki már nincs Velünk. Hisz hiányzik... :'-(
2009. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ezért biztosan le fogtok pontozni, de lehet, hogy álmodon keresztül akar üzeni.

az én is szoktam látni apukámat álmomba (10éve halt meg).engem lelkesíteni szokott álmomba és úszni tanítani.

minden álomnak van jelentése, de azt csak te tudod megfejteni, mert mindenkinek van saját szimbólum rendszere.próbáld meglátni az összefüggéseket az álmod és a napi történések között..ha minden apró részletre oda figyelsz akkor biztosan fogsz tudni párhuzamot húzni...

2009. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

Lehet hülyeség, de én is gondoltam már rá, h akar valamit, lehet csak átölelni, de annyira megvisel, h látom, h inkább nem jön közelebb.

2009. dec. 15. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 13 éves vagyok. 5 éves voltam mikor meghalt a tatám, én kórházban voltam (orrmandula miatt) és mondta a nővér másnap, hogy álmomban azt kiabáltam: Tata, tata!

És reggelre anyukám is tudta, hogy meghalt, mert telefonon értesítették. Persze nekem akkor nem is mondták meg, azt hiszem. Meg amúgy sem emlékeztem az álmomra.



De egy álmon nem szabad fent akadni. Egy álom nem több, mint egy álom, megvan a helye annak. Nem szabad belekeverni mindenfélét, pláne nem negatív dolgokat. Esetleg ha úgy érzed, ő ezzel akar téged bátorítani, hogy lépj túl, akkor segítsen az ő gondolata.

De ne félj előre attól, hogy újra ezt álmodod, állj hozzá úgy, hogy nem fogsz sírni!

2009. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát..... nekem is voltak már ilyen álmaim csak nekem egy iskolai barátnömmel pl.mindig el akartam neki mondani valamit és minden álmomban megjelent!egyszer megtámadott minket egy oriási szörny, mivel én minden álmonban vadászlány vagyok hamAr leteritettem a szörnyet!Másnap a suliba a barátnöm ugyaneszt álmodta???,???,,?,??,,??,?
2009. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!