Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyha álmomban egy velem...

Hogyha álmomban egy velem egykorú fiúval "voltam", az mit jelent? Ugye semmi komolyat nem jelent? 20/F

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 15:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
semmi komoly, max b*zi lehetsz! Attól függ, h kire izgulsz fe'
2013. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy a másik csapatnak (is) szurkolsz, vagy éppen az ellenkezője, vagyis félsz egy ilyen helyzettől.


De lehet, hogy semmit nem jelent.

2013. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Az álmunk a tudat alattink kivetülése, a tudat alatti meg része a tudatunknak és tartalmazza a gondolatainkat és mivel ezt álmodtad, ezért gondoltál erre valamikor...Most jön a tagadás része, hogy te nem gondoltál erre soha, meg sosem gondolkodtál arról, hogy egy fiúval legyél együtt, de ha nem gondoltál volna rá soha, akkor nem álmodtál volna erről.Egyébként szerintem már mindenkivel előfordult, hogy a saját neméről fantáziált, szóval nem feltétlenül lehetsz meleg...
2013. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor ez csak egyszeri és nem megismétlődő alkalom volt ?
2013. febr. 14. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha sokat görcsölsz rajta (akár tudat alatt), akkor megismétlődhet. Ha csak vállat vonsz, legyintesz rá, akkor nem feltétlenül.
2013. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem meg: Van barátnőd? Sokat masztizol?

Azért kérdezem, mert lehet, hogy a magaddal való "szexuálás" jelent meg az álmodban.

2013. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

van barátnőm.


igen, elég sokat !!

2013. febr. 14. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
meleg vagy
2013. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Hármas!


"Egyébként szerintem már mindenkivel előfordult, hogy a saját neméről fantáziált, szóval nem feltétlenül lehetsz meleg..."


Szerinted mindenkivel előfordult. Szerintem meg nem. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen k.rva kivételes, de az én fanzáziám mindig a nők körül járt. Amíg nem voltam nővel azért, aztán mikor voltam nővel azért...Hiszed vagy nem, én valamiért még gondolati szinten se futattam végig egy b.zulást a fejemben.


Kérdező: Fentebb írták, hogy ez nem gond. Az első kommentelővel értek egyet... Max. homo- vagy bi - leszel.Ezen kár görcsölnöd.

De, az álmok általában szimbolikusan a jelent vagy a múltat ábrázolják, mutatják.

2013. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kilences vagyok.


[link]


Ezt nem tudom próbáltad-e, de nekem 10 mp-et rabolt az életemből. Talán tovább tartott a kérdést kiírnod.

2013. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!