Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodok furcsákat meg...

Sokszor álmodok furcsákat meg hülyeséget, eddig egyszer sem kérdeztem hogy mit jelent de most valamiért mégis. Álom a leírásban :D (? )

Figyelt kérdés
az elejére nem emlékszem, csak képek meg érzések maradtak meg mint mostanában elég gyakran.. na mindegy egyszer csak a helyi tescoban voltam egy barátnőmmel, ő szaladt előttem és mondta hogy menjek én is mert sietnünk kell.. egyik sorból előjött egy nagyon helyes és magas ember, akit siöerült felismerni: Legolas a gyűfűk urából, csak épp mintha animefigara és ember keverése lenne :| de tudtam hogy ő az, mellette meg egy ellenszenves hosszú szöke és rózsaszín hajú csaj.. Legolas akart velem beszélni, nem is lenóttem volna ellene de az a csaj elkapta a kezét és elrángatta tőlem. a barátnőmmel bementünk egy szobába, ahol az egyik bolt, ahol szoktam nézelődni, annak a cipőrészlegén voltunk és össze kellett szedni a csapatot, a barátaimat. ugyanitt gyülekeztek Legolasék, és az ő csapatukat majdnem mindenkit ismertem.. ott volt az egyik kedvenc gyerekkori mesém, az Inuyasha egyik szereplője, az a kis rókaszellem, a Shippo, meg még más animék szereplője, amiket szeretek (nemsok vanxd) de mind ilyen félig ember lények voltak. sorba kellett állnunk, én álltam lelelől, mellettünk egy sor cipősdoboz és ott a másik csapa sorja, az elején egy nagyon kedvesnek tűnő néni. felém fodult, összetette a kezét és meghajolt, én ugyanígy.. ezt nagyon nem értem de éreztem hogy ezt kell tennem xd na és akkor futás, kiszaladtam és mögöttem mindenki ment a kasszához majd a buszhoz, de én maradtam mert le akartam fényképezni a másik csapatot, akik még nem jöttek ki. egy nő a pénztártánl kérdezte hogy az enyém? (a fénképezőre mondta) mo dom igen. azt mondja tegyem el és menjek, mondom oké. kimentem a buszoz de az ellenőr nem engedett hátra, és egész úton ölelgetett meg minden kellemetlen volt.. aztán kinéztem a busz ablakján és egy évfolyam társam integetett hogy várjam meg addig ne szálljak át a másik buszfa míg oda nem ér, és olyan gyorsan elszaladt hogy megelőzte a buszunkat Oo leszálltam, mentem volna a másik megállóbe de majdnem elütött egy kocsi, ahogy mentem volna le az útról még üldözött és ott ment körülöttem, végül megállt kiszállt egy idős nő és nagyon gonoszan nézett, meg elkezdtett szidni hogy miért vesztegetem az idejét.. elkellett mennem a kocsija mellett, mert mondta hogy a fia vezet, menjek és kérjek bocsánatot. mondom rendben van megyek oda, nyitva volt a kocsi ajtaja épp be akartam nézni de valami történt, egyszer csak sötétséget látok és ennyi.. szerintem meghaltam avgy nem tudom de nem lbredtemmfel rögtön, csak amikor rezgett a telefonom hogy keljek. beállítottam mert mostanában nagyon fukat álmodok nem is mindig emlékszem de az érzés megmarad tőle és valahogy nagyon furcsa. na ki mit gondol? :D

2013. jan. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy? Azért kérdem, mert, az álom, dedó, mintha egy 5 évesé lenne, és mert nem tudsz írni...
2013. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hű..most nézem a helyesírásomat, ne haragudj fel se tűnt.. még nem nagyon szoktam meg a telefonomon a billentyűzetet. Mellesleg 16 vagyok.
2013. jan. 6. 16:31
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez semmit sem jelent:D Én is rengeteg hülyeséget álmodtam; legalább ekkorákat. Nagy a fantáziád és a kreativitásod. Szoktál zenélni vagy rajzolni stb?
2013. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor bocs. Na, lássuk. Egy kis Gyűrűk urát néztél mostanában? Esetleg mentél találkozni barátaiddal, vagy vásárolni voltál mostanság? Buszoztál? Ha igen, akkor az agyad összekovácsolta, és álom formájában kivetítette eléd. Az álmok mindig az elmúlt napok eseményeiből tevődnek össze.


1. voltam.

2013. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rajzolni szeretek, zenélni meg csak szeretnék, de eddig még sajnos nem jött össze hogy kipróbálhassam magam.. Gyűrűk urát sem néztem, a szünetben is szinte végig családdal voltam, vagy egyddül és nem is buszoztam, szóval ezek annyira nem.
2013. jan. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!