Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak sablon válaszokat találta...

Csak sablon válaszokat találtam, de mégis mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az éjjel álmodtamm hogy barátommal emeletes ház tetejére másztunk fel (?) de mint a hegymászók. Neki meg kellett állnia mert lecsúszott a zoknija és én tartottam őt,de úgy hogy kikapcsolta a kötelet ami tartotta. Nem bírtam sokáig tartani így csúnyán hangzik de elengedtem, aztán lesett de én zuhantam vele és láttam ahogy földet ért, kitekeredett nyakkal. Tudtam, hogy meghalt. Felébredtem és sírtam. Soha nem hagynám, hogy meghalljon.


Mit jelent ez?



2012. dec. 14. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Azt, hogy a "meghalljon"-t egy "l"-el írják.
2012. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem azt nem hagynád, hogy meghallja, hogy sírsz. Ez esetben szíves elnézésedet kérném!
2012. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, észrevettem hogy elírtam..de nem akartam új kérdést feltenni... "meghaljon"...BOCSÁNAT!
2012. dec. 14. 15:22
 4/6 lila nyuszi válasza:
Eltávolodtok egymástól mentális vagy érzelmi téren. Talán nyomaszt a vele való kapcsolat.
2012. dec. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azután álmodtam azt, hogy a nővérem meghal, miután nagyon csúnyán összevesztem vele. Másnap reggel az első dolgom volt kibékülni.
2012. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valamivel kapcsolatban bizonytalanságot érzel magadban. Szeretnél dolgokat elérni de nem mersz belevágni. Ez a zuhanás a zokni pénzt jelent.
2012. dec. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!